Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Am nevoie...

Postări Recomandate

Totul s-a terminat ...la fel de repede cum a inceput.

Am nevoie ...de cateva vorbe bune ...incurajari ,pentru a putea continua.

Au fost atat de multe in ultima vreme , incat ma intreb daca mai are rost sa mai continui ? Oare unde mi-e limita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce. Totul e sa iti mentii un echilibru. In tot si in toate.

 

 

Si sa vezi paharul in ansamblu de fiecare data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totul s-a terminat ...la fel de repede cum a inceput.

Am nevoie ...de cateva vorbe bune ...incurajari ,pentru a putea continua.

Au fost atat de multe in ultima vreme , incat ma intreb daca mai are rost sa mai continui ? Oare unde mi-e limita?

 

 

Nu stiu sa iti spun unde e limita sau daca exista una, insa stiu ceva din experienta: Dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce. Totul e sa iti mentii un echilibru. In tot si in toate.

Nu stiu ce sa ii zic unui om cand are nevoie de vorbe bune... stiu ce timpul le va rezolva pe toate.

Fruntea sus si tot inainte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Darianna ...

nu-mi dqu seama nici eu de ce am deschis topicul...ce vreau

cred ca vreau motive sa mai continui

e asa greu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut un an foarte greu ... prea greu pentru mine ..

am fost in pragul disperarii de nenumarate ori ...dar el mi-a dat un motiv sa continui ..

acuma , cand parea ca viata devine mai dulce si pentru mine ... a plecat ... am ramas iar singura ..

iar nu ma mai intreaba nimeni cum ma simt ...ce mai fac ... iarasi numai eu cu mine ..;

 

nu vreau sa fiu o plangacioasa... nu-mi place sa cersec mila si vorbe bune ...dar pur si simplu nu stiu ce sa fac ... cu cine sa vorbesc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa apara acel ceva care te va ajuta sa mergi mai departe. fii bucuroasa de tot ce ai invatat din aceasta expierienta, pentru a trece mai departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de ..atat de multe, incat sunt de neinteles! :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut un an foarte greu ... prea greu pentru mine ..

am fost in pragul disperarii de nenumarate ori ...dar el mi-a dat un motiv sa continui ..

acuma , cand parea ca viata devine mai dulce si pentru mine ... a plecat ... am ramas iar singura ..

iar nu ma mai intreaba nimeni cum ma simt ...ce mai fac ... iarasi numai eu cu mine ..;

 

nu vreau sa fiu o plangacioasa... nu-mi place sa cersec mila si vorbe bune ...dar pur si simplu nu stiu ce sa fac ... cu cine sa vorbesc?

 

e sf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deocamndata nu pot sa-mi opresc lacrimile ...ma doare asa de tare ...nu as fi crezut niciodata cat de tare doare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×