Sari la conținut
Forum Roportal
Tom Bishop

Real Madrid C.F.

Postări Recomandate

Almeria 0 - 0 Barcelona la finalul primei reprize. Deocamdata Real Madrid...pe locul 2 in clasament,la 3 puncte un urma Barcelonei.

Editat de -Iskander-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se poate barsa deschide scorul prin sarbul minune de 18 ani :) acum sansele noastre la titlu se diminueaza simtitor.

Deja este minutul 66...2-0 pentru Barca. Crap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scor final Almeria-fc barcelona 0-2 golurile barcelonei fiind marcate de B. Krkic in minutele 53 respectiv 56 :) mai avem sanse la titlul dar foarte mici.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Greu,greu se misca realul,oricum,succes in campionatul intern,este echipa mea preferata din spania

 

Nu cred ca se misca greu daca bate cu 5-2 in campionat ba din contra :) poate te-ai referit la ucl unde in ultimi ani nu prea am rupt gura targului :nea: mereu am iesit din grupe dupa locul 2 si mereu in ultimi 5 ani am iesit din ucl din optimi.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca se misca greu daca bate cu 5-2 in campionat ba din contra :) poate te-ai referit la ucl unde in ultimi ani nu prea am rupt gura targului :nea: mereu am iesit din grupe dupa locul 2 si mereu in ultimi 5 ani am iesit din ucl din optimi.

pai,da,merg suuper bine si in campionat,la fel ca in CL,sase puncte in spatele Barcelonei,in etapa 27,.... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai,da,merg suuper bine si in campionat,la fel ca in CL,sase puncte in spatele Barcelonei,in etapa 27,.... :crazy:

 

Da dar ce nu sti tu este ca noi am castigat ultimile doua campionate :tongue: Si ca suntem pe locul doi la mare diferenta de ocupanta locului 3 + ca barcelona a avaut avans de 12 puncte si ca noi doar in 4 etape am redus handicapul la doar 4 puncte,tu nu mai sti ca barcelona face instructie cu europa si ii umileste pe toti...intr-un cuvant si jumatate tu cam multe nu pre sti!!!dar in fond ce sti tu ma baiatule??ca din cate vad nu prea sti nimc.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×