Sari la conținut
Forum Roportal
Tom Bishop

Real Madrid C.F.

Postări Recomandate

nu neg eu ca nu stiu nimic,da cel putin ma exprim un pic mai civilizat,si putin ma doare-n ochi de titlurile de cativa ani in urma,eu vorbesc de moment,nu despre campionatele castigate anul trecut ....

si ce jocuri impresionante a-ti castigat ma rog? Cu sevilla a-ti pierdut,cu getafe la fel,cu barcelona tot a-ti pierdut,cu Atletico a-ti facut egal,deci rezulta ca din toate derby-urile a-ti castigat doar unul,cel cu valencia,stralucit parcurs,nu am ce zice

nu spun ca barcelona ar merge remarcabil,ba deloc,ina realul sta si mai prost,dar cum la noi,la romani este primit,vezi paiul din ochii barcelonei si nu vezi buturuga din ochiul realului,si absolut tampit sa sustii ca echipei real la moment ii merge jocul

 

Maxe...maxe...maxe nu stiu ce sa ma fac eu cu tine ca nu intelegi nimic :crazy: derbi cu getafe care este la retogradare???derbi cu valencia care nu a mai castigat de 10 meciuri si este pe locul noua?? :) atletico madrid care este pe locul 5-6?? singurele derby pe care l-am pierdut sunt cu barcelona si sevilia :o: ba realul are 12 victori din ultimile 13 meciuri in campionat deci nu se desurca bine cu 12 victori in ultimile 13 meciuri :( nu vezi ca vorbeste gura fara tine si fara argumente ;) lasate hehe lasate hehe...lasaneee he he he lasaneee heheee :tongue:

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Maxe...maxe...maxe nu stiu ce sa ma fac eu cu tine ca nu intelegi nimic :) derbi cu getafe care este la retogradare???derbi cu valencia care nu a mai castigat de 10 meciuri si este pe locul noua?? :o: atletico madrid care este pe locul 5-6?? singurele derby pe care l-am pierdut sunt cu barcelona si sevilia :( ba realul are 12 victori din ultimile 13 meici in campionat deci nu se desurca bine cu 12 victori in ultimile 13 meciuri ;) nu vezi ca vorbeste gura fara tine si fara argumente :P lasate hehe lasate hehe...lasaneee he he he lasaneee heheee :tongue:

ei ba nu,ce reprezinta un derby? ia explica-mi mie ca eu nu inteleg :crazy: valencia e valencia,chiar daca nu a castigat de 10 meciuri,in privinta echipei getafe,mai bine taceai ca filosof ramaneai,singur ai spus ca realul a pierdut de la o echipa ce se afla pe locurile de retrogradare,si ce folos din cele 12 victorii,daca tot in spate au ramas? acum pot sa se rupa sin in 16 daca au pierdut puncte in mod ilogic la inceput,acum nu mai au ce facetrebyuie sa se roage la dumnezeu si sfantu petru ca sa piarda Barca,,si in meciul cu Barcelona s-a vazut valoarea,sa nu mai zic de meciul pierdut in cel mai rusinos mod,cu Liverpool,toata echipa realului a constituit un singur om,CAsilias,pai asta e cea mai titrata echipa europeana?

 

Cum,"ei si" ? Vrei sa-ti pun clasamentul aici ?

iata te scutesc de un efort si-l pun eu,primele 2 locuri,pentru ca o ekpa cum e realul trebuie sa tinda mereu catre locul 1,istoria si trofeele din spate o imping la asta

 

 

1 FC Barcelona 27 21 3 3 78-24 54 66

2 Real Madrid 27 19 3 5 63-31 32 60

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai asta e cea mai titrata echipa europeana?

Ultima data cand am verficat,era.

Echipa cu cele mai multe trofee europene si cu cel mai mare golgheter din toate timpurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei ba nu,ce reprezinta un derby? ia explica-mi mie ca eu nu inteleg :tongue: valencia e valencia,chiar daca nu a castigat de 10 meciuri,in privinta echipei getafe,mai bine taceai ca filosof ramaneai,singur ai spus ca realul a pierdut de la o echipa ce se afla pe locurile de retrogradare,si ce folos din cele 12 victorii,daca tot in spate au ramas? acum pot sa se rupa sin in 16 daca au pierdut puncte in mod ilogic la inceput,acum nu mai au ce facetrebyuie sa se roage la dumnezeu si sfantu petru ca sa piarda Barca,,si in meciul cu Barcelona s-a vazut valoarea,sa nu mai zic de meciul pierdut in cel mai rusinos mod,cu Liverpool,toata echipa realului a constituit un singur om,CAsilias,pai asta e cea mai titrata echipa europeana?

 

Ba cum sa ramana alea 12 victori in spate si sa nu mai conteze daca campionatul nu sa terminat inca :crazy: hai ca esti culmea penibilului :) ia auzi la el nu mai conteaza cele 12 victori :o: ba pai daca nu mai conteaza inseamna ca nu mai conteaza nici campionatul deci sa terminat campionatul si nu stiu eu??

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 FC Barcelona 27 21 3 3 78-24 54 66

2 Real Madrid 27 19 3 5 63-31 32 60

Nu Sevillia era contextul ? Sau ma insel eu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu Sevillia era contextul ? Sau ma insel eu ?

nu sevilia,contextul erau cele 3 puncte pierdute de real,sevilia nu e o echipa care sa poata pretinde la locul 1 in Premiera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sevilia,contextul erau cele 3 puncte pierdute de real,sevilia nu e o echipa care sa poata pretinde la locul 1 in Premiera

 

Frate da in fond care este scopul tau pe topicul asta sa demigrezi realul dute si fa un topic cu barcelona sau cu ce echipa ti si lasane lasane ca ne-ai plictisit.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba cum sa ramana alea 12 victori in spate si sa nu mai conteze daca campionatul nu sa terminat inca :tongue: hai ca esti culmea penibilului :crazy: ia auzi la el nu mai conteaza cele 12 victori :) ba pai daca nu mai conteaza inseamna ca nu mai conteaza nici campionatul deci sa terminat campionatul si nu stiu eu??

si cine nu intelege aici? eu? realul a ramas in spate,ei,jucatorii realului impreuna cu staful,adica echipa a ramas in spate,iin spatele barcelonei,pot sa se stearga la fund cu cele 12 victorii daca la final vor fi pe 2

 

unde ai vazut tyu in fotbal ca sa conteze numarul de victorii consecutive,daca inceputul a fost dezastruos,sau poate liga spaniola face un act de marinimie si ofera realului necesarul de puncte pentru a trece in frunte,ca doar au 12 victorii din 13 meciuri,ce naiba,asta e de rasul cainilor deja sa te lauzi cu 12 victorii stiind ca tot pe 2 esti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×