Sari la conținut
Forum Roportal
danutzzz

Istoria Pamantului

Postări Recomandate

Da,mai lupini...dar, :scare: cite ploi si fulgere sunt in desert si de cite a fost nevoie ca sa?

De ce numai acolo? :) Si cit de mari sa fie zacamintele alea de uraniu?

Si cum se face ca americanii care stiu si vad totul din spatiu,inclusiv subsolul... :doh: cum zic ca au vazut subsolul Bucegilor,nu le-au reperat?

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cite ploi si fulgere sunt in desert si de cite a fost nevoie ca sa?

 

 

De un singur trăznet e nevoie pentru a transforma 1 m2 din solul pe care "cade",

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum se face ca americanii care stiu si vad totul din spatiu,inclusiv subsolul... :scare: cum zic ca au vazut subsolul Bucegilor,nu le-au reperat?

Si cam ce ar fi de reperat acolo? :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai..zacamintele alea...sau ce-o fi.

 

 

Şi dacă le-au reperat sau nu, crezi că primul lucru care ar fi făcut, era să anunţe tot poporu' ? :P Sovieticii care au exploatat zăcămintele de la Băiţa,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nimeni nu zice nimic ... atunci sa zic eu ce stiu ...

Decaderea rasei umane cica ar fi inceput putin inainte de potopul care a distrus atlantida.

Daca ar fi sa ne luam dupa biblie, rasa noastra a inceput la Adam si Eva. Acesti Adam si Eva au fost alungati din paradis -> momentul alungarii coincide cu momentul decaderii rasei umane ...

Cine mai stie ceva in plus? Sau unde gresesc eu? :boredom:

Rasa umana nu a inceput de la Adam si Eva!Rasa umana exista de cateva sute de milioane de ani iar Adam si Eva au aparut pe Pamant acum aproape 6000 de ani! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rasa umana nu a inceput de la Adam si Eva!Rasa umana exista de cateva sute de milioane de ani iar Adam si Eva au aparut pe Pamant acum aproape 6000 de ani! :think:

Rasa umana a inceput de la Adam si Eva ! Rasa umana nu exista de citeva sute de milioane de ani iar Adam si Eva au aparut pe Pamint acum aproape 6000 de ani .... :boredom:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rasa umana a inceput de la Adam si Eva ! Rasa umana nu exista de citeva sute de milioane de ani iar Adam si Eva au aparut pe Pamint acum aproape 6000 de ani .... :boredom:

multa iubire

:good: ;) :roll: :think: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rasa umana nu a inceput de la Adam si Eva!Rasa umana exista de cateva sute de milioane de ani iar Adam si Eva au aparut pe Pamant acum aproape 6000 de ani! :think:

 

 

 

am citit si eu cate ceva si am vazut si poze care reprezinta obiecte high-tech vechi de milioane de ani...sunt teorii conform carora umanoizii sunt prezenti pe Terra de sute de milioane de ani....poate nu chiar rasa noastra....dar umanoizi....:boredom:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×