Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Hot executat in legitima aparare

Postări Recomandate

acum sincer il impusti cu pusca de vanatoare de la cativa metri exact in cap :clap:" ciudat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, de ce s-au sters mesajele mele ? Probabil din cauza ca am zis ceva de justitie ? Good job ! Promit ca voi aduce laude tuturor de-acum !!! :haha: :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca cei care-si apara familia si proprietatea de niste lepre sau paraziti ai societatii in acelasi fel cum a procedat Iovan sunt niste asasini, atunci nu numai ca le tin partea, dar ma consider un "asasin", asa cum ii numesti tu si ceilalti "aparatori ai legii" ! :haha: :clap: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca esti prea destept pentru un dialog cu mine. Asa ca... voi continua sa ma uit la filme cu haiduci si voi renunta primul la subiectul asta. Dupa legi... asa oameni ! :clap: :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nene, sper ca nu mi-ai luat-o in nume de rau, dar si eu ca si multi altii vreu sa iasa la iveala adevarul. Nici nu a atac ca au unii f. multi bani, dar ma atac ca pot cumpara atatea cu acei bani (vieti, procese, etc).

Nu cred ca e corect, toti suntem egali in fata legii, sau cel putin asa ar trebui! :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×