Sari la conținut
Forum Roportal
tzushk

L-ati ierta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine-ai venit in viata reala! :spiteful:

 

Ce legatura are varsta? Nu ma intelege gresit, nu sustin sexul la varste fragede. Dar o faci pt ca esti pregatita, nu pt ca ai 18 ani.

 

Din cauza virginelor care gandesc ca tine toata lumea "buna" se fereste de voi. :o:

 

 

m-ai inteles gresit...eu pregatita am fost la aproape 17 ani cand ne-am cunoscut...la 3 luni dupa ce ne-am vazut ...insa tin prea mult la parerea parintilor mei si nu vroiam sa regret ce am facut...iar la 18 ani...pur si simplu...asa i-am zis lui...insa dupa cum ai citit...nu s-a intamplat...am 18 ani de 5 luni...si noi ne-am despartit acum 2 sapt...a fost mai degraba o scuza...m-au interesat mai mult parerile celor din jur...sunt de condamnat...chiar sunt fericita ca ma aprobati...chiar sunt constienta ca e vina mea...era mai rau daca nu eram...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine-ai venit in viata reala! ;)

Ce legatura are varsta? Nu ma intelege gresit, nu sustin sexul la varste fragede. Dar o faci pt ca esti pregatita, nu pt ca ai 18 ani.

Din cauza virginelor care gandesc ca tine toata lumea "buna" se fereste de voi. :roll:

 

haha ce sa povestesc.... sincer eu cred ca decizia ii apartine,nu poti sa ii impui fata dute de te culca cu ala...ca nu se mai poarta sa fii virgina...tocmai ca nu e asa, fiecare isi incepe viata sexuala cand e pregatit.... altfel crede-ma sunt situatii in care raman ceva regrete si nu numai.....

deci hai sa nu mai judecam asa aspru si incearca si tu sa fii in locul ei

m-ai inteles gresit...eu pregatita am fost la aproape 17 ani cand ne-am cunoscut...la 3 luni dupa ce ne-am vazut ...insa tin prea mult la parerea parintilor mei si nu vroiam sa regret ce am facut...iar la 18 ani...pur si simplu...asa i-am zis lui...insa dupa cum ai citit...nu s-a intamplat...am 18 ani de 5 luni...si noi ne-am despartit acum 2 sapt...a fost mai degraba o scuza...m-au interesat mai mult parerile celor din jur...sunt de condamnat...chiar sunt fericita ca ma aprobati...chiar sunt constienta ca e vina mea...era mai rau daca nu eram...

fata alo....nu te mai invinovatii... nu lua asupra ta ceva ce nu iti apartine, deci sa nu te condamni care cumva ca v-ati despartit din cauza sexului,sau ca nu ati facut...no way.... fiecare are o vina, eu una sincer te admir ca inca esti virgina,dar nu inseamna ca toata lumea gandeste ca si mine...insa crede-ma ca sunt destui baietzi pe lumea asta care cand aud ca o fata este virgina si mai e si prietena lor sa fie mandri.... si chiar au de ce... asa vad io :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haha ce sa povestesc.... sincer eu cred ca decizia ii apartine,nu poti sa ii impui fata dute de te culca cu ala...ca nu se mai poarta sa fii virgina...tocmai ca nu e asa, fiecare isi incepe viata sexuala cand e pregatit.... altfel crede-ma sunt situatii in care raman ceva regrete si nu numai.....

deci hai sa nu mai judecam asa aspru si incearca si tu sa fii in locul ei

 

haha si eu ce naiba am zis? Iti incepi viata sexuala cand esti pregatita. Nu la 18 ani, ca asa da bine in fata parintilor.

 

Si n-o mai tot aburi atata cu increderea si lipsa ei. Daca a stat un an jumate langa o persoana in care nu a avut suficienta incredere sa faca pasul urmator, e tot vina ei. El saracu' a iubit-o, a avut o rabdare colosala, a si inteles-o... dar la un moment dat te saturi. Zau. Incerci sa o aperi ca ai trecut si tu prin ceva de genul? Ia judeca obictiv.

 

fata alo....nu te mai invinovatii... nu lua asupra ta ceva ce nu iti apartine, deci sa nu te condamni care cumva ca v-ati despartit din cauza sexului,sau ca nu ati facut...no way.... fiecare are o vina, eu una sincer te admir ca inca esti virgina,dar nu inseamna ca toata lumea gandeste ca si mine...insa crede-ma ca sunt destui baietzi pe lumea asta care cand aud ca o fata este virgina si mai e si prietena lor sa fie mandri.... si chiar au de ce... asa vad io ;)

 

Da, sunt foarte multi care isi doresc sa fie mandri de prietenele lor virgine zeci de ani de zile. Chiar sute, sau mii. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sunt foarte multi care isi doresc sa fie mandri de prietenele lor virgine zeci de ani de zile. Chiar sute, sau mii. :blink:

 

erena se refera ca a gasit baiatu fata virgina si sa se mandreasca cu ea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
erena se refera ca a gasit baiatu fata virgina si sa se mandreasca cu ea ;)

 

Am inteles asta. Ideea era ca toate are o limita :blink:

Editat de Demimurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles asta. Ideea era ca toate are o limita ;)

 

da :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu parintii sau virsta au fost de vina, ci a fost ceva "putred" intre voi doi. Altfel nu ti-ai mai fi amintit de parinti, bunici, si alte rude, si nici n-ai mai fi avut tot felu' de dubii incerte.

 

In general, daca te intrebi DACA E BINE sa fii cu cineva, atunci, clar, NU E BINE.

Daca era, nu te mai intrebai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau ca m-am gandit mai mult la mine decat la el...e ceva rau in faptul ca imi era frica sa nu raman singura si regretand?Cand am zis ca imi era frica sa nu mai plece...nu glumeam si el a inteles asta...e prima oara cand scriu pe un forum despre mine...eu nu am scris aici ca sa ma dau eu victima...am spus sa sunt constienta ca am gresit insa eu am intrebat daca...punandu-va in locul meu...l-ati putea ierta pt faptul ca m-a lasat singura acum...el a fost alaturi de mine de foarte multe ori insa acum....nu...mi-a zis ca ii pare rau ca s-a nimerit tocmai acum...dar cu parerile de rau nu ajungem nicaieri...de ce nu va ganditi ca poate nici el n-a facut tot posibilul sa ma faca sa ma culc cu el?Nu sunt chiar atat de incuiata incat sa ma abtin doar din ambitie(el asa crede) si am omis un "amanunt"...e orgolios...

depinde.... nu stiu daca l-as ierta sau nu nu am fost intr-o astfel de situatie, dar daca dragostea e mare orice e posibil,cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu el sincera si sa va lamuriti situatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca m-am gandit mai mult la mine decat la el...e ceva rau in faptul ca imi era frica sa nu raman singura si regretand?Cand am zis ca imi era frica sa nu mai plece...nu glumeam si el a inteles asta...e prima oara cand scriu pe un forum despre mine...eu nu am scris aici ca sa ma dau eu victima...am spus sa sunt constienta ca am gresit insa eu am intrebat daca...punandu-va in locul meu...l-ati putea ierta pt faptul ca m-a lasat singura acum...el a fost alaturi de mine de foarte multe ori insa acum....nu...mi-a zis ca ii pare rau ca s-a nimerit tocmai acum...dar cu parerile de rau nu ajungem nicaieri...de ce nu va ganditi ca poate nici el n-a facut tot posibilul sa ma faca sa ma culc cu el?Nu sunt chiar atat de incuiata incat sa ma abtin doar din ambitie(el asa crede) si am omis un "amanunt"...e orgolios...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×