Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Noi, superiorii lui kontro am luat nota

Postări Recomandate

IeKse, sa iti dau in bobi?

Oi avea tu kununiile legate de nu-ti iese nimic.

sa-i scoatem argintu' viu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca in barbat nu ar exista instinctul sexual,acesta ar fi complet indiferent fatza de sexul opus,sau mai exact spus,barbatul nu ar avea aproape nimic in comun cu femeile,iar ca urmare a acestui fapt,el nu ar accepta nici macar simpla prietenie a unei femei,pentru simplul fapt ca nu l-ar interesa asa ceva.

 

Acum,sa presupunem ca femeile nu ar mai avea instinctul sexual.Oare ar mai fi ele interesate de barbati?

Raspuns; da, ar mai fi interesate de prietenia barbatilor,deoarece,barbatii au simtul umorului,stiu sa se distreze bine,ofera protectie si in plus mai au si avutii :flowers: :flowers:

 

Uite gagiule, sa vezi ca-s spontan.

Ca sa faci umor-bine cine-i inzestrat, e suficient sa te uiti in stanga si-n dreapta.

Si in care stanga dreapta, daca nu pe topicul cu amoare.

So.

Daca in barbat nu ar exista instinctul sexual,(v.fig.1)acesta ar fi complet indiferent fatza de sexul opus,sau mai exact spus,barbatul nu ar avea aproape nimic in comun cu femeile,(v.fig2)iar ca urmare a acestui fapt,el nu ar accepta nici macar simpla prietenie a unei femei,pentru simplul fapt ca nu l-ar interesa asa ceva.

 

Acum,sa presupunem ca femeile nu ar mai avea instinctul sexual.Oare ar mai fi ele interesate de barbati?(fig3?!)

Raspuns; da, ar mai fi interesate de prietenia barbatilor,deoarece,barbatii au simtul umorului,stiu sa se distreze bine,ofera protectie si in plus mai au si avutii -asta nu se pune ca nu mai am ilustratii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×