Sari la conținut
Forum Roportal
Rusul Singuratic

"Sper să prind şi prăbuşirea capitalismului, şi revenirea comunismului."

Postări Recomandate

habar nu ai ce vorbesti .. Daca nu se instituia monarhia si nu se ducea o politica externa abila , probabil acuma Tara Romaneasca si Moldova era rusificata , iar Transilvania avea centrul la Budapesta. Sa nu mai vorbesc de dezvoltare

 

 

Cum poti afirma prostiile astea ?! Mihai e un criminal de razboi,trebuie sa-ti povestesc de atrocitatile comise impotiva evreilor si nu numai ? Sa nu mai vorbim de faptul ca a acceptat un regim pro-sovietic,Stalin decorandu-l pentru acest lucru.

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum poti afirma prostiile astea ?! Mihai e un criminal de razboi,trebuie sa-ti povestesc de atrocitatile comise impotiva evreilor si nu numai ? Sa nu mai vorbim de faptul ca a acceptat un regim pro-sovietic,Stalin decorandu-l pentru acest lucru.

Ce atrocitati a comis Mihai impotriva evreilor . O persecutia asupra evreilor a existat din partea lui Antonescu , care defapt nu avea nimic cu evreii , el avea o problema cu comunistii ,si avand in vedere ca evreii erau comunisti , sa nu zic ca asa le-a trebuit ,zic asta a fost .

Cat despre a doua parte , vreau sa vad si sursa afirmatiilor tale .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce a facut familia lui pentru Romania s_s_s ? In afara cedarea de teritorii si de predarea maresalului Antonescu rusilor ce naiba a mai facut ?

Dumnezeule ...da incult mai esti!

Nu crezi ca e pacat sa pierzi timpul postand cand ai avaea atatea de citit si de invatat?

 

Se poate sa fi atat de lipsit de discernamant incat sa intelegi totul aiurea?

 

...nu intelegi ca Mihai a primit medalii de la rusi ptr ca a facut insurectia de la 23 August care a adus la scurtarea razboiului? ...sau asta dupa mintea ta ...nu a contat?

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sa fie ...si la politica esti la fel de out ca la religie?

 

Cand aud "regele Mihai" ma gandesc la un criminal aflat in libertate ! Oricare alt rege e bun,dar Mihai nem !

Pai Sika esti pe langa daca si pe aici afirmi ca Iisus=Hitler cum ai facut-o pe la religie ! :P

 

Dumnezeule ...da incult mai esti!

Nu crezi ca e pacat sa pierzi timpul postand cand ai avaea atatea de citit si de invatat?

 

 

Ai tu vreun Dumnezeu Sika ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu crezi ca e pacat sa pierzi timpul postand ?

 

Pacat ? Pai spuneai ca suntem fara de pacat :P ce faci,o intorci ca la Ploiesti ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am spus doar ca eu sunt fara pacat ...nu altii ...de exemplu daca ma refeream la tine ..ziceam ca cel mai mare pacat este sa pr...t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce atrocitati a comis Mihai impotriva evreilor . O persecutia asupra evreilor a existat din partea lui Antonescu , care defapt nu avea nimic cu evreii , el avea o problema cu comunistii ,si avand in vedere ca evreii erau comunisti , sa nu zic ca asa le-a trebuit ,zic asta a fost .

Cat despre a doua parte , vreau sa vad si sursa afirmatiilor tale .

Regele Mihai a semnat o serie de legi antievreieşti. Se pare că el chiar ar fi

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Juca dupa cum i se canta. Si tu un astfel de om vrei sa te conduca ?

sa luam in considerare si varsta pe care o avea

hai ,zi-mi un titlu nu ma lua cu alte povesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma imi vorbesti ca saluta trupele naziste , mai ianainte ziceai ceva de o atitudine procomunista .

 

 

Juca dupa cum i se canta. Si tu un astfel de om vrei sa te conduca ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×