Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca a dat cineva comanda, poate pune si un feedback aici: a primit cartile, functioneaza, e ok... ca uneori mi-e somn la 6-7 dimineata si am "in grija" cateva fetite care asteapta carticelele alea din colectia Disney... :(

Editat de krisy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se primesc,functioneaza,e ok.Poti comanda cu incredere.Foarte comunicativi cei de acolo.

 

Atentie doar la detalii:taxa de transport s.a.

Ok, hurey... multumesc.

Editat de krisy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul se descurca foarte bine pe marketing. Au deschis librarii specializate, colectiile se vand si la sediile Adevarul de seara si sediul mare. Depinde de unde esti. Asa ca te-as sfatui sa incerci intai variantele astea, lasand la urma comanda online.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine un singur lucru ma enerveaza: De ce nu exista o lista cu cele 100 de titluri?(sau exista si eu n-am reusit s-o gases). Cred ca ar fi corect sa existe o astfel de lista atat pt cei care au dubluri cat si pt cei care vor doar anumite carti , nu toata colectia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce lene vă e unora să daţi şi un search pe Google sau un singur click.Să scrieţi o postare care vă ia de 10 ori mai mult timp dec

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Volume frumose: Moby Dick, Robinsoe Crusoe, Trei intr`o barca, Calatorie spre centru, Decameronul, Rosu si Negru. Chiar fac o treaba buna. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca s-au iscat si cateva certuri pe aici din cauza acestor cartii. Parerea mea este ca poti sa iti iei cartile pe care tu le apreciezi a fi cele mai bune, dar initiativa lor este buna in orice caz. Nu conteaza daca au facut asta doar pentru a-si promova ziarul sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×