Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti Doamnelor, Domnilor si Domnisoarelor despre minunata colectie a ziarului cu pricina?

Stati la coada de la ora 5.30 am, pentru a cumpara cartea sau dati spaga la "vanzatoarea de ziare" pentru a va opri nepretuita carte? :no:

 

:P Fiti liberi in exprimare, nu ezitati: aici sunt ofurile si pasurile dvs.!!! :bye:

Editat de Dani Quinn
Te rog să renunţi la limbajul de mirc: sh, tz, etc. Ori foloseşti diacritice, ori scrii fără. Mulţumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi ne'am abonat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

on: mi se pare o idee foarte buna , mai ales ca sunt si la un pret mic..si nu sunt ca cele de la anticariat ..vai de mama lor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se par niste carti extraordinare.. chiar nu-mi plac ... am regretat ca nu mi-am luat Marile sperante(Dickens). Oricum aflasem abia dupa ce s'a vandut ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce este mai avantajos din punctul vs. de vedere: un abonament pe tot anul sau sa cumparati in fiecare joi cartea?

Avetzi incredere in sistemul de livrare al ziarului?! Daca nu mai soseste cartea? :serenade:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios acum,sunt cartile astea asa de bune?(daca acestea sunt primele inseamna ca urmatoarele o sa fie...)

 

Mara de Ioan Slavici ,Uragan asupra Europei de Vintilă Corbul , Shogun de James Clavell,Coliba Unchiului Tom de H.B. Stowe , Papillon de Henri Charriere,Chemarea străbunilor de Jack London, Cartile junglei - R Kipling., Un yankey la curtea regelui Arthur de Mark Twain.,Ion de Liviu Rebreanu. ... cine stie ce mai urmeaza ...

 

Ar trebui sa bage titluri mai bune nu (in mare parte) mediocre..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×