Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fara suparare dar nu prea suport pisicile..............poate pentru ca nici nu am avut una

 

 

raspuns final:caini!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pisica!

Are stil, spre deosebire de caine.

Ei, as... Asta e foarte discutabil - si depinde foarte tare de ce intelegi tu prin "stil". Ce-i drept si eu inclin catre pisici - dar preferinta nu e atat de clara, adica daca ar fi sa le dau note sau ceva de genul, ar fi note foarte apropiate. Si acum ma refeream doar la cat de tare imi plac animalutele - neluand in considerare alte criterii. Pentru ca din punctul de vedere al ingrijirii, pisicile sunt clar mai usor de tinut decat cainii. Plus ca nu miros atat de puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua !sunt proaspat inregistrata pe site si sunt mare iubitoare de catei. Imi doresc foarte mult un catel Beagle sanatos si ca de obicei foarte curios si indraznet. Ne-am dori sa fie un baietel tricolor si sa fie cu pedigree. Sunt din Oradea si asi dori sa fie pe undeva prin apropiere pentru a putea sa mergem sa il alegem si sa-l luam

e-mail : dyana_caine_rosu_4ever@yahoo.com :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau un husky malamut si o pisica ragdoll

 

 

ca vine si ziua aia cand o sa am cum sa ii aduc in casa, mi.as picioarele :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca-ti place mai mult pisicuta!

 

Pai pisicile fac pui, in timp ce motaneii nu raman gravizi, chiar daca li se pot intampla diverse accidente cand sunt plecati dupa pisicute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-as putea alege intre caine si pisica, i-as vrea pe amandoi. Am deja un golden retriever(Tzuki) , il ador , e ca un copil desi are 3 ani. Pe langa el imi mai doresc o pisi scotish fold(stiu ca e si scumpa si la propriu si la figurat) , un iepuras pitic angora si un catel terrier alb(stiu ca sunt pe categorii , dar nu stiu cum se numeste rasa de terrier pe care mi-o doresc , il recunosc daca il vad :D) . Din pacate nu pot deocamdata sa le ofer conditii decente si nu vreau sa-i chinui

Acesta este terrier-ul care mie personal imi place

West_Highland_White_Terrier_Krakow.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×