Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Insulta suprema

Postări Recomandate

Politics aside, Bush a facut fata remarcabil evenimentului. S-a ferit agil, nu parea speriat, n-a ramas pitit. Cred ca Base lua primul pantof in figura dupa care apuca un "Ce p**a mea" inainte sa-l incaseze pe al doilea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Politics aside, Bush a facut fata remarcabil evenimentului. S-a ferit agil, nu parea speriat, n-a ramas pitit.

Mai stii...o fi avand experienta la chestii din astea.Poate obisnueste Laura sa arunce cu cratiti si bocanci in el,pe acasa,d'aia e el asa agil. :) Bine ar fi fost sa se alature si o flegma odata cu papucii aceia,dar era prea in spate respectivul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai stii...o fi avand experienta la chestii din astea.Poate obisnueste Laura sa arunce cu cratiti si bocanci in el,pe acasa,d'aia e el asa agil. :) Bine ar fi fost sa se alature si o flegma odata cu papucii aceia,dar era prea in spate respectivul.

Si de papagalii de bodyguarzi irakieni care urmareau mustele din sala, ce ai de zis ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de papagalii de bodyguarzi irakieni care urmareau mustele din sala, ce ai de zis ??

 

Adica? Li se rupe bodygurzilor iraqieni de Bush. Parerea mea e ca neoficial,regreta ca nu a primit Tufa o talpa in muian.

Ibn el kelb w sharmuta...Mr. Bush... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica? Li se rupe bodygurzilor iraqieni de Bush. Parerea mea e ca neoficial,regreta ca nu a primit Tufa o talpa in muian.

Ibn el kelb w sharmuta...Mr. Bush... :)

N-as zice la frustarea care i-a apucat instantaneu...calarind 3 oameni un ziarist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce erau sa faca dupa parerea ta? Sa-l felicite pe ala,cu atata presa prezenta si ministrul lor de fata? :) E la mintea cocosului ca au trebuit sa sara pe el,chipurile sa-l subjuge,ca tare periculos e un jurnalist descult in ziua de azi.Era intradevar nevoie de 3 agenti sa-l doboare pe Conan...da ce sa-i faci...show-ul trebuie sa fie in prim plan,macar de ochii lumii.

Asta spuneam si eu ca numai show-ul de capul lor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-as zice la frustarea care i-a apucat instantaneu...calarind 3 oameni un ziarist.

Si ce erau sa faca dupa parerea ta? Sa-l felicite pe ala,cu atata presa prezenta si ministrul lor de fata? :) E la mintea cocosului ca au trebuit sa sara pe el,chipurile sa-l subjuge,ca tare periculos e un jurnalist descult in ziua de azi.Era intradevar nevoie de 3 agenti sa-l doboare pe Conan...da ce sa-i faci...show-ul trebuie sa fie in prim plan,macar de ochii lumii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...nu ma pot pronunta,caci nu cunosc personal nici un bodyguard iraqian si nici nu am fost prezenta la pregatirile si antrenamentele lor.Insa tu care pari a fi documentat si cu opinii solide,impartaseste-ne si noua cate ceva din rutina zilnica a acestor oameni.Poate asa vom putea si noi adica prostimea,sa dam verdictul "este show de capul lor sau nu"... :)

...pai eu ori sunt prostimea ori dictionar virtual ?? :)

Sa zicem ca erau si prezentabili...bodyguarzii.

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×