Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Meghan & Harry face praf mult zilele astea, dar eu nu platesc pentru asa ceva cand nici nu le pot suferi macar.  

Am mai vazut reclamat un film parca in care joaca si Snoop Dog, era in reclame si n-am dat atentie la ce spun exact.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu când am timp mă uit la The Big Bang Theory, pe care iar il iau, iar îl las. Nu știu de ce îl las, că e foarte funny.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

So, am reinstaurat netflixul. Am devorat cel mai nou sezon din Manifest, Rise of the Ottomans, ala nou politist cu Glass Onion. Si am inceput Vikingii.

Britannia era pe hbo sau pe netflix? ca nu o mai gasesc pe niciunul si am impresia ca a aparut un sezon nou.

Edit. era pe hbo. Unde dracu a disparut?

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LAW & ORDER: SPECIAL VICTIM'S UNIT -- Season 1 -- Pictured: (l-r) Christopher Meloni as Detective Elliot Stabler, Mariska Hargitay as Detective Olivia Benson, Richard Belzer as Detective John Munch

LAW & ORDER: SPECIAL VICTIM'S UNIT -- Season 1 --1999 - Pictured: (l-r) Christopher Meloni as Detective Elliot Stabler, Mariska Hargitay as Detective Olivia Benson, Richard Belzer as Detective John Munch.

Actorul din celebrul serial din spatele lui Mariska a murit Ieri la 78 de ani.  Suferea de o boala incurabila.   Asa aratau cand au inceput filmarile. 

Am vazut cateva episoade doar de la inceput dar sint sigura ca se va relua de la inceput in curand desi inca nu s-a terminat serialul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat de Black Sails (2014-2017). 4 sezoane, nr de episoade 8-10-10-10, dar de câte o oră, în medie, fiecare. Interesant. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

După două sezoane.. e bun bun, nu interesant. Păcat că e așa scurt. Pentru cine agreează genul, sânge, violență,  astea.

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nicolas-coster-scaled.jpg

Actorul Nicolas Coster a murit Luni, la vârsta de 89 de ani, amorezul din serialul "Santa Barbara" atunci era cu parul saten dar pe poza acuala parca este si mai atragator.   Acei ochi sint foarte Comme Si, Comme Ça ... nu se vedeau din cauza ca parul era inutunecat si tinea ochii in umbra!!!   Am dat si definitia exacta la acest studiu!!!

https://www.capital.ro/doliu-in-televiziune-a-murit-unul-din-cei-mai-mari-actori-toti-romanii-l-au-urmarit-la-tv.html 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Câteva seriale care merită văzute cel puțin o dată: Succession, Perry Mason, The White Lotus,  Breaking Bad & Better Call Saul, GoT & House of the Dragon, Deadwood.

Boardwalk Empire auzisem că este bun dar la început nu mă încânta Steve Buscemi in rol principal..până la urmă m-am hotărât să mă uit, după 2 sezoane pot să zic că e destul de decent.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×