Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Uneori raspundeti la anumite topic-uri la intamplare?

Acordati INTOTDEAUNA raspunsurilor pe care le scrieti pt ceilalti?  

75 membri au votat

  1. 1. Acordati INTOTDEAUNA raspunsurilor pe care le scrieti pt ceilalti?

    • Da, chiar imi pasa 100% interes
      53
    • Scriu din obisnuinta, dar mai pun si suflet cateodata 80% interes
      12
    • Doar la unele teme, pt cunoscuti 60% interes
      8
    • Nu, totul e doar caterinca
      2


Postări Recomandate

Intrebarea ...e in mare parte despre mine..am postat intr`o zi 100 de msj ...si mi s`a zis ca floodez forumul...intentia mea nu asta era..am stat chiar toata ziua pe forum..si m`am jucat..am raspuns la unele lucruri care mi se pareau interesante..anyway nu caut nimic si nu cer nimic..doar ca de acu` o sa fiu mai grijuliu..i don`t even care if i have 100 messages or just 1...i thought that if u wanna say smthg u can say it..whateve` :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand votati...daca sunteti dragutzi adaugati si o ..."explicatie"!

Am vazut pe forum intamplator o afirmatie de genu:

"Forumu` asta creeaza dependentza!"

Asta e chiar o aberatie... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cazul sa se simta nimeni, mi s-a intamplat si mie sa postez peste 60 de mesaje intr-o zi ploioasa. Nu aveam chef decat sa stau si sa mai aflu parerile altora.

 

Ideea este ca atunci cand scrii, sa ai o parere, nu sa scrii mesaje aprobatoare de genul "asa ma gandeam si eu", "ai dreptate" ...sau mai grav - un simplu emoticon. E bine si sa fii activ, te ajuta sa ai o oarecare continuitate, intelegi mesajele si despre ce e vorba in subiect, nu mai trebuie sa recitesti sute de mesaje din urma.

 

Cand scriu pun suflet, dar mai ales imi place sa pun sens, logica, pareri personale. :huggles: Pe mine ma ajuta mult sa vb cu voi, imi dezvolta comunicarea si posibilitatea de a socializa. 8) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sens ar avea sa scriu intraiuri.aici pot vorbi liber pt ca nimeni nu ma cunoaste nimeni nu ma poate arata dupaia cu degetul pe strada,dak am gresit nu ma stie nimeni imi stie doar nick iar asta se poate schimba usor,asa ca aici cu voi am vb-it cel mai sincer pt ca aici ma pot retrage oricand observ ca numai e de mine :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un pct de vedere interesant

dak am gresit nu ma stie nimeni imi stie doar nick iar asta se poate schimba usor,asa ca aici cu voi am vb-it cel mai sincer pt ca aici ma pot retrage oricand observ ca numai e de mine

Dar tu ce parere ai avea despre tine, dupa! Conteaza oare atat de mult imaginea ta in ochii celorlalti sau si mai mult in ochii tai!? Depinde acuma, ce sa zic...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

raspund numai daca mi se pare ca ceea ce spun are vreo importanta si asta numai dupa ce citesc cu atentie ce au spus ceilalti :thumbsup:.

 

e aiurea sa trimiti doar un da sau un zambet doar ca sa acumulezi mesaje...

 

 

Roberta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convinsa ca sunt persoane care raspund doar pt. a avansa pe forum...desi nu vad rostul. Cum sunt inca boboc...se vede ca n-am multe raspunsuri :"> Unele topicuri sunt interesante si raspund pt. ca-mi plac, altele ma intereseaza...uneori poate am chef doar sa aprob pe cineva, daca nu cred ca am altceva de adaugat. Raspund i functie de starea mea de spirit. Ideea e sa te simti bine, nu? Le citesc aproape pe toate oricum...mai sar putine uneori :"> ...daca nu corespund cu starea mea din acel moment. Oricum, ne mai "vedem"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu raspund pentru ca vreau sa-i ajut pe cei care sunt in dificultate. nu ma intereseaza cate mesaje am, sau ce floare sunt. Pe mine ma intereseaza sa incerc sa-i ajut pe ceilalti. Eu incerc. Daca sfatul meu este de folos, atunci ma simt cu atat mai bine... :hi:

numa bine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca acest topic se refera la posturile offtopic, atunci da...am raspuns si offtopic de cateva ori pana acum, poate fara sa imi dau seama, poate pt a raspunde la o intrebare adresata mie.

Nu am postat niciodata intr-o tema necunoscuta mie. Cum as putea sa raspund in tema "Cum ne vopsim parul?" cand eu nu ma vopsesc niciodata? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca topicurile nu sunt serioase . mai raspund si in gluma ....

 

pentru heidy , cand erai suparata si am vrut sa te inveselesc mi-ai zi sa ca ma ignori , asa ajuti tu lumea nu? :-"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×