Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Rochii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu cizme mov din lac ar fi mai cool

Daca'i schimbi cizmele n'ar trebui schimbata si geanta?Poate chiar si bratara,cerceii ...Zic eu ca nu ar da bine cizmele din lac cu geanta,bratara,cerceii din poza.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta imi place

 

cu cizme mov din lac ar fi mai cool

asta ar insemna schimbarea tuturor accesoriilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va plac rochiile de genul acesta?

eu cred parerea mea ca toate modelele de mai sus ar fi trebuit sa poarte colanti gri, deschis chiar. antracitul acela te deprima, te handi...decapeaza. cu gri merge si lac mov si lac roz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca'i schimbi cizmele n'ar trebui schimbata si geanta?Poate chiar si bratara,cerceii ...Zic eu ca nu ar da bine cizmele din lac cu geanta,bratara,cerceii din poza.

 

da, evident, poseta in mod special

 

ma rog, rochiile sunt subiectul aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o rochie crapata este ca o invitatie la dans fara cuvinte. am vazut femei cu casca de motociclist pe cap, conducand motorete in rochie lunga, decupata, cu piciorul pe pedala, ambaland nervos, la stopuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o rochie crapata este ca o invitatie la dans fara cuvinte. am vazut femei cu casca de motociclist pe cap, conducand motorete in rochie lunga, decupata, cu piciorul pe pedala, ambaland nervos, la stopuri...

... fara cuvinte, dar se citea pe lung-piciorul lor, ca stopul este prea... din cale-afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am o problema urgenta

implinesc 18 ani peste cateva zile si de majorat mi-am luat o rochita tip gogsar cu brtelute subtiri si stransa sub talie cu o curelusa neagra...rochia arata foarte bine, da problema este ca mi-am luat niste botine si nu stiu daca imi sta bine sau o sa ma fac de ras....as expune o poza dar nu am cum :spiteful:

va rog frumos macar incercati sa va imaginati si sa-mi spuneti dc merge..

astept raspunsul vostru multumesc:*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetelor, am o problema urgenta

implinesc 18 ani peste cateva zile si de majorat mi-am luat o rochita tip gogsar cu brtelute subtiri si stransa sub talie cu o curelusa neagra...rochia arata foarte bine, da problema este ca mi-am luat niste botine si nu stiu daca imi sta bine sau o sa ma fac de ras....as expune o poza dar nu am cum :spiteful:

va rog frumos macar incercati sa va imaginati si sa-mi spuneti dc merge..

astept raspunsul vostru multumesc:*

 

 

ai mai scris deja...

 

on: da, pe un trup frumos.

pe grase arata grotesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetelor, am o problema urgenta

implinesc 18 ani peste cateva zile si de majorat mi-am luat o rochita tip gogsar cu brtelute subtiri si stransa sub talie cu o curelusa neagra...rochia arata foarte bine, da problema este ca mi-am luat niste botine si nu stiu daca imi sta bine sau o sa ma fac de ras....as expune o poza dar nu am cum :flowers:

va rog frumos macar incercati sa va imaginati si sa-mi spuneti dc merge..

astept raspunsul vostru multumesc:*

pantofi medievali cu varf ciocata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×