Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

American Elections, 2008

Faites vos jeux  

30 membri au votat

  1. 1. Rien ne va plus

    • Obama ?
      21
    • Mc Cain ?
      7
    • Nu stiu
      2


Postări Recomandate

Am impresia ca se doreste in general sa iasa Obama... si intr-adevar pare un om respectabil, bine educat... Oricum, o sa vedem, vine si vremea cand vom afla rezultatele...

 

In US sau pe Ropo? :blink: Daca te referi aici..stai linistita ca nu au iesit din hibernare inca "republicanii roportalieni".Lasa-i sa le cada bine pranzul ca dupa aia vezi tu ce se incing discutiile pe aici.

 

 

Pai, nu-l cheama Hussein? :P

 

 

LE: Il cheama si Hussein ca doar taicasu a fost musulman nu? Da acum ce sa faca si el asta este...un nume nu implica automat o religie.Sau?

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:

singura ? singura "ce" ?

Ai gresit topicul.

Nu am gresit topicul, am gresit ca nu am facut replay la un alt raspuns.

 

Oricum am editat, nu era o chestie importanta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il prefer pe obama ,dar nici macar ei nu cred ca sunt pregatiti pentru o asa schimbare ...de culoare :ok: deci ...da ,cred ca obama va fi cheia castigarii alegerilor lui McCain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred in "planu" asasinarii. Neonazistii astia parca sant Van Damme :ok: Vor sa jefuiasca magazinul, sa decapiteze

(parca ar fi in plin ev mediu,ma rog,nu ca ei na-ar fi) si mai vor si sa-l asasineze pe Obama :P Cam mult chiar si pentru Van Damme :whack: :Iar "autoritatile" apar "deux et machina ",hmm...cam a iurea...

Parca 8 zile au ramas :cry: .Sau Obama sa fie cheia castigarii alegerilor de catre McCain? Vom vedea...

 

oricum, daca nu reusesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mc Cain vad ca nu e votat de nimeni in sondajul vostru :whack: daca o parte din cei ce raspund la sondajele facute de americani zic ca il voteaza pe Obama ca sa nu para rasisti si il vor vota pe mos :ok: vom avea o fumeie president (mosu o sa crape curand )si multe filme erotice cu sosia d-nei presedinte :P

big_spl54670_012.jpg

Lisa Ann, sosia republicanei Sarah Palin in filmul xxx cu soldati rusi

Editat de Nazist_Bulangiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum, daca nu reusesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:ok:

pe ce ? :lol2:

 

pe o bere ,dar dulce :P adica ...redd's :whack:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×