Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

American Elections, 2008

Faites vos jeux  

30 membri au votat

  1. 1. Rien ne va plus

    • Obama ?
      21
    • Mc Cain ?
      7
    • Nu stiu
      2


Postări Recomandate

Pt ca McCain o sa testeze lumea :roll: O sa fie proactiv si o sa atace Iranul sau prima tara care se uita urat la SUA.

 

du-te si dormi la loc

 

Aceasta "sperietoare de ciori" cum spui tu,sper sa ajunga presedinte intr-o tara care oricum nu mai e "alba" si crestina de mult timp,decat unul ca McCain,o umbra a lui George Bush.

 

vorbeam de sperietoarea de ciori "ceva", nu de obama-moustapha. N-ai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
du-te si dormi la loc

 

M-am trezit cu mult inaintea ta. Daca ai fi ascultat vreun discurs de-al lui John McCain, ai stii ce intentii belicoase are, totul in numele patriotismul si al apararii preventive SUA. McCain nu s-ar retrage niciodata din Irak, cel putin pana cand nu ar castiga, desi nu are habar ce vrea sa castige din punct de vedere militar acolo, plus ca a spus de multe ori ca Iranul este o amenintare serioasa la adresa securitatii SUA. Venezuela e si ea pe lista.

 

Daca ai impresia ca sunt lapidar din ignoranta, mai gandeste-te. Pana atunci, somn usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri se spunea ca desi sondajele il arata castigator pe Obama sustinatorii lui McCain nu renunta in a crede ca acesta va castiga, am citit ceva interesant, oare noul presedinte va reusi sa faca o pauza in seria razboaielor Americii? sa vedem ce o sa fie, aici am citit de razboaiele Americii http://www.frontnews.ro/externe/politica/a...-americii-16665

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieri se spunea ca desi sondajele il arata castigator pe Obama sustinatorii lui McCain nu renunta in a crede ca acesta va castiga,

 

Tocmai ma uitam acum la Larry King si Anderson Cooper 360 si impresia generala este ca McCain este in pozitia de a se ruga la un miracol divin pentru ca castiga. :doh:

Dixville (New Hampshire) anunta primii rezultatele.Le-au numarat deja ca au doar 21 de persoane inregistrate pentru vot din 75 locuitori. Dixville au votat Republican mereu cu o singura exceptie in 1968 cand au votat Democrat. Rezultatul de azi este 15 voturi pentru Obama si 6 pentru McCain. Deci a doua oara in istoria oraselului de la 1968 cand voteaza pentru un candidat democrat. Sa fie asta vreun omen deja...despre directia in care o vor lua alegerile? :santa:

 

GO OBAMA !!!!!!!!!! :P ;) :D :doh:

 

Barack%20Obama%20Capitol.jpg

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am votat McCain ...am asa un ...feeling :santa:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am votat McCain ...am asa un ...feeling :santa:

Tu si harald aveti acest feeling

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×