Sari la conținut
Forum Roportal
valipetre

Ajunge barbatul sub papuc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

barbatul cauta un papuc. Exemplu, caz real: am o prietena care a fost casatorita cu un tip deosebit de atent la treburile gospodaresti executate exclusiv de sotie. Fixist pana la verificarea franjurilor covorului din sufragerie, daca sunt pieptanati in acelasi sens. Dupa cativa ani au divortat. La putin timp, respectivul si-a gasit femeia ideala locuind in blocul de vis-a vis de fosta. Care fosta sta acum la balcon, savurandu-si cafeaua si privindu-l pe inculpat cum trebaluieste de zor sub tipetele actualei.

exista dreptate :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit pe net un articol care mi-a dat de gandit. Chiar daca este scris ironic, el prezinta o realitate. Barbatul care ajunge sub papuc. Ce parere aveti??

cam da...o fata schimba mult un baiat! si asta pentru ca ajunge sa o iubeasca cu adevarat,din ce in ce mai mult..pana cand ajunge sa faca si schimbari in viata lui,pentru ea!~

am gasit si eu pe net un articol cum ca un barbat, la un moment dat, ajunge sa iubeasca femeia mai mult decat o face ea..o fi si asta adevarat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam da...o fata schimba mult un baiat! si asta pentru ca ajunge sa o iubeasca cu adevarat,din ce in ce mai mult..pana cand ajunge sa faca si schimbari in viata lui,pentru ea!~

am gasit si eu pe net un articol cum ca un barbat, la un moment dat, ajunge sa iubeasca femeia mai mult decat o face ea..o fi si asta adevarat?

cata dreptate ai tu!!!!!! :stars: :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sub papuc suntem cam toti, doar ca multi nu constientizeaza asta. :airkiss:

Unora chiar la place. Fie si vorba aia: " In spatele unui barbat puternic se ascunde o femeie si mai puternica".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unora chiar la place. Fie si vorba aia: " In spatele unui barbat puternic se ascunde o femeie si mai puternica".

da :airkiss: sau barbatul e capul iar femeia e gatul

oricum, odata ce ati ajuns sa aveti o relatie - dispare si egoismul si tot...acum nu vei fi tu pe prim plan ci va fi ea/el;

vei incerca sa-i oferi ce-i mai bun astfel ajungi si sa faci sacrificii ca sa stii ca e fericit/a alaturi de tine

nu degeaba se spune ca iubirea e oarba iar cine nu a iubit sincer macar odata in viata, sa nu indrazneasca sa contrazica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da :tease: sau barbatul e capul iar femeia e gatul

oricum, odata ce ati ajuns sa aveti o relatie - dispare si egoismul si tot...acum nu vei fi tu pe prim plan ci va fi ea/el;

vei incerca sa-i oferi ce-i mai bun astfel ajungi si sa faci sacrificii ca sa stii ca e fericit/a alaturi de tine

nu degeaba se spune ca iubirea e oarba iar cine nu a iubit sincer macar odata in viata, sa nu indrazneasca sa contrazica

Ho ho ..:airkiss: nu mai crede toate povestirile frumoase de pe net. Mereu realitatea cotidiana tine sa le contrazica.

 

barbatul cauta un papuc. Exemplu, caz real: am o prietena care a fost casatorita cu un tip deosebit de atent la treburile gospodaresti executate exclusiv de sotie. Fixist pana la verificarea franjurilor covorului din sufragerie, daca sunt pieptanati in acelasi sens. Dupa cativa ani au divortat. La putin timp, respectivul si-a gasit femeia ideala locuind in blocul de vis-a vis de fosta. Care fosta sta acum la balcon, savurandu-si cafeaua si privindu-l pe inculpat cum trebaluieste de zor sub tipetele actualei.

exista dreptate :crazy:

Cred ca asta este doar in inchipuirea fostei. Se simte frustrata si doreste cu adevarat sa creada ca ii era mai bine cu ea . :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ho ho ..:airkiss: nu mai crede toate povestirile frumoase de pe net. Mereu realitatea cotidiana tine sa le contrazica.

tine Laure,insa nu tot timpul reuseste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ho ho ..:airkiss: nu mai crede toate povestirile frumoase de pe net. Mereu realitatea cotidiana tine sa le contrazica.

:stars: eu nu sunt o poveste frumoasa de pe net :tease: asta daca intelegi diferenta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:airkiss: eu nu sunt o poveste frumoasa de pe net :stars: asta daca intelegi diferenta :tease:

Dar asta nu inseamna ca poti generaliza. Sper ca intelegi diferenta . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×