Sari la conținut
Forum Roportal
:GaGa

Exista egalitate intre barbat si femeie in Islam ?

Postări Recomandate

ce crezi stilul meu il cunosti

daca da fa o descriere hai ca nu e greu daca cunosti stilu

 

NU ma refeream draga la stilul tau personal...ce-stiu-eu cum practici tu religia asta, din moment ce ai influente occidentale. . .

 

Can she even see where she's going ??? :crazy:

post-176477-1223879998_thumb.jpg

Editat de Burka

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i port Taliban draguta nu islamic. In islam nu trebuie sa-ti acoperi fata.Deci fa si tu diferenta intre creatia "de moda" a unor nebuni din Afganistan si ceea ce se cere in islam.Daca esti capabila...that is. Nici macar cum se imbraca alea din Arabia Saudita si Iran nu este impus de religie.Sunt porturi duse la extrem fara vreo justificare sau necesitate.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OK draguta, e bine de stiut... :lol2:

 

Maicamea tine ca nebuna sa merem in Dubai...sunt enormmm de curioasa ce o sa vad pe acolo !!! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"A lot of stupid muslims"...daca stii ce vrei sa spun. Musulmance imputite,nefutute si nespalate care fac sex cu camilele. Deci pregateste-te emotional. O sa vezi si femei schingiuite si spanzurate in piata publica.O sa vezi o saracie,inapoiere si mizerie de nedescris asa precum indruma islamul nu?

 

Cam ce a-ti cauta voi intr-o tara musulmana? Vizita mai bine occidentul unde-i civilizatie si lasa-i pe aia in plata domnului,poate le trimite americanii vreo bomba sa-i inabuse. Right? :lol2:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Egalitate intre femeie si barbat in Islam va fi doar atunci cand femeile vor avea dreptul legal sa aibe 4 prostalai in harem ...si cand babele de 70 de ani se vor putea marita cu niste putzoi de 14 ani....adica asa cum sunt drepturile barbatilor acum!

 

Femeile sunt discriminate si atunci cand li se interzice sa cumpere banane, castraveti sau morcovi ...de parca "barbati" ca poponaru Ali nu le pot folosi si ei si in alte scopuri ... iata un exemplu clar de discriminare sexuala.

 

Pana atunci retineti ca Dubaiul nu este decat o copie a civilizatiei occidentale parfumata cu miros arab ...adica de boase de camila

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No vezi BurQa.....ti-a raspuns Sika ca el o fi fost p'acolo si cunoaste. :lol2: Deci ia cu tine o masca sa nu cumva sa te doboare basinile de camila de cum te dai jos din aveon.:lol2: Si cumpara-ti si niste chiloti de tabla cu lacata ca sa nu te violeze vreun arab pe meleagurile alea musulmane parfumate.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No vezi BurQa.....ti-a raspuns Sika ca el o fi fost p'acolo si cunoaste. :lol2: Deci i-ti o masca cu tine sa nu cumva sa te doboare basinile de camila de cum te dai jos din aveon. :lol2:

 

Sa sti ca ai dreptate ...in Dubai nu am fost dar in schimb am fost in Egipt si Tunisia ...si zau ca pe strada mirosea ca o imensa hazna ...din cauza calduri, gurile de canalizare isi evaporau continutul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa sti ca ai dreptate ...in Dubai nu am fost dar in schimb am fost in Egipt si Tunisia ...si zau ca pe strada mirosea ca o imensa hazna ...din cauza calduri, gurile de canalizare isi evaporau continutul.

 

Pai cam asa meroase si prin unele orase mioritice,numai ca mirosu e de varza calita digerata.Iar continutul se afla pe marginea santului sau in casa scarilor la bloc nici macar in canalizare. :lol2:

Da domnu' neamtz get be get a uitat de unde a plecat. :lol2:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cam asa meroase si prin unele orase mioritice,numai ca mirosu e de varza calita digerata.Iar continutul se afla pe marginea santului sau in casa scarilor la bloc nici macar in canalizare. :lol2:

Da domnu' neamtz get be get a uitat de unde a plecat. :lol2:

 

ce zici tu ...nu este nimic!...Este mult mai cumplit si socant sa te sperie pe strada sute de mumii imbracate in negru ..si sa vezi ca toti barbatii umbla cu mana stanga unsa cu ciocolata ...ca asa cere Islamul ... multa dulceata!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×