Sari la conținut
Forum Roportal
*fulgdenea*

Ce mirosuri te invaluie?

Postări Recomandate

nu faptul ca trebuie sa-l inchid ma deranjeaza ci atitudinea

 

oricum apreciez ca ti-ai cerut scuze.

 

 

Atitudinea mea n-ar trebui sa te intereseze in primul rand. Sper sa nu iei in nume de rau asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand tu ai deschis acest topic si libertatea fiecaruia de a se exprima este inalienabila, la fel ca simtul olfactiv... daca intelegi tu.

raspund eu mi-e foame

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atitudinea mea n-ar trebui sa te intereseze in primul rand. Sper sa nu iei in nume de rau asa ceva.

 

chiar daca nu ti-ai propus, mie o sa-mi fie invatatura de minte sa nu mai deschid topicuri, asa e cel mai bine

 

deci va multumesc si astept sa se inchida topicul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine mai, sa se inchida!

 

voi daca va ganditi la capsune de exemplu, nu simtiti mirosul lor???

ba da si fara sa ma gandesc cand vad o

 

Sa se inchida toate topicurile de genul asta si initiatorii sa ii scoata ceara din urechi lui Marlboro drept pedeapsa.

 

BTW, cand te gandesti la Marlboro, te gandesti la mirosul catranului...sau la altceva?

marlboro country

 

nu inchideti este un preambul la cum se vor teleporta mirosurile ! cu imaginea si sunetul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca nu ti-ai propus, mie o sa-mi fie invatatura de minte sa nu mai deschid topicuri, asa e cel mai bine

 

deci va multumesc si astept sa se inchida topicul

nu sunt decat cateva pareri se poate face un sondaj dar nu in topic nu se deschide daca nu se vrea cum ai zis eu l-am deschis caci am zis de ce si imi vine un miros de praf de pusca marlboro country

 

nu sunt decat cateva pareri se poate face un sondaj dar nu in topic nu se deschide daca nu se vrea cum ai zis eu l-am deschis caci am zis de ce si imi vine un miros de praf de pusca marlboro country

si miros de balega proaspata calda cu musetel de camp

 

Dupa 'Ce ati mancat azi?', 'Ultima bautura la analiza!', 'De cine ti-e tie doooor' samd, ASTA MAI LIPSEA!

 

This forum needs an enema.

la bla bla bla s-a inflamat

 

da pe voi cine v-a pus sa deschideti topicul asta si sa mai si raspundeti?

 

Nesimtescule, poate creierul tau e programat sa se gandeasca si sa simta numai rahaturi.... :P

nu peste mult timp paleta de mirosuri se va transmite ca si culorile cu aceeasi optiune de a inchide perifericul daca miroase urat acum nu avem aceasta optiune dar ati vazut filmul cu grenouille ? mirosul e o forta dar fluturam batista si o aruncam dupa umar vorbim ce facem

si ca sa fiu ontopic pana nu se prabuseste podul peste tren

simt parfumul garii simt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt decat cateva pareri se poate face un sondaj dar nu in topic nu se deschide daca nu se vrea cum ai zis eu l-am deschis caci am zis de ce si imi vine un miros de praf de pusca marlboro country

 

 

si miros de balega proaspata calda cu musetel de camp

 

 

la bla bla bla s-a inflamat

 

 

nu peste mult timp paleta de mirosuri se va transmite ca si culorile cu aceeasi optiune de a inchide perifericul daca miroase urat acum nu avem aceasta optiune dar ati vazut filmul cu grenouille ? mirosul e o forta dar fluturam batista si o aruncam dupa umar vorbim ce facem

si ca sa fiu ontopic pana nu se prabuseste podul peste tren

simt parfumul garii simt

 

exact! asta spuneam si eu...dar sa nu sara gara din trenul ce umbla cu viteza luminii pe sub pasajele din gara vietii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact! asta spuneam si eu...dar sa nu sara gara din trenul ce umbla cu viteza luminii pe sub pasajele din gara vietii.

noi pe locomotiva timpului simt miros de viitor combustibil

pardon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×