Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Mica de la Abracadabra este grav bolnava. Mesajul postat pe Facebook: M-am casatorit cu Boala insasi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a murit?

ce trist! fata asa tanara.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce vorbesc DEJA de ea la trecut.

 

Pentru ca odata ajuns la ICU* si esti intubata avand boala ei, de acolo cu viata nu iesi!!!

Saraca nu mai respira deci era moarta, doar aparatul sufla sa nu fie asa de cruel moartea.

Oamenii inca n-au ajuns la faza sa accepte sfarsitul vietii, de asta se scrie verzi si uscate despre doctori si spitale, ocolind esentialul, de ce s-a ajuns aici??? Din pura neglijenta sau din lipsa de bani, eu nu stiu ca n-am auzit de tanara asta pana acum, insa e trist ca n-a cerut ajutor cand s emai putea face transplant.

 

 

*Intensive Care Unit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ii cedase un plaman si era in coma indusa, respira PE MOMENT un aparat pt ea. Ieri o scosesera din coma si au zis ca e mai bine.

Teoria o stiam si eu, ca vorbesc de ea la trecut ca nu prea mai are sanse, insa nu era moarta INCA. If you know what I mean.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teoria o stiam si eu, ca vorbesc de ea la trecut ca nu prea mai are sanse, insa nu era moarta INCA. If you know what I mean.

 

De multe ori spitalele vorbesc la o forma mai neuzuala pentru public, poate si in acest caz.

Ca se pomeneste la trecut ca a studiat cutare si cutare, suna normal pentru mine, pe multi ii alarmeaza, am auzit si eu. Acest caz insa a fost mai aparte ca n-a fost tratata deloc cat mai avea sanse la un transplant de ficat, pe mine asta ma irita!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×