Sari la conținut
Forum Roportal
deadman565

Ce trebuie sa faC? (Help!)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deadman,

 

ti-ai ales bine nick-ul. :D Esti un om mort daca ajungi pe mana tatalui. :lol2:

E de naspa. La varsta asta nu o sa accepte tatal ei nimic. Trebuie sa va feriti de el si atat. Discutia nu va functiona. Replica lui probabil va fi: "cat timp fata mea sta la mine, o sa faca ce spun eu!" si nu conteaza daca e bine sau nu ce spune el.

Mama ei nu va fi de ajutor. La 15 ani nu va avea nici ea argumente sa convinga tatal, chiar daca ea crede ca trebuie sa tina partea fetei. Dar sincer, ma indoiesc ca mama va va ajuta cumva.

Deci, intalniti-va in continuare in parc, in oras cand parintii ei nu stiu si nici nu banuiesc. Probabil asta inseamna sa mai chiuliti de la ore, ceea ce e foarte urat, dar sa arunce primul cu piatra cel care n-a chiulit niciodata! Tineti relatia voastra ascunsa sau terminati-o. Altceva nu merge.

 

bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tatal ei s-a suparat pe noi pentru ca am iesit o ora sa-i luam un cadou unei prietene... X( d-asta s-a suparatat!

In primul rand... renunta la k, tz, sh. Aici nu suntem pe mirc.

On: Cred ca ar trebui sa-l cunosti pe tatal ei. Poate asa isi schimba parerea despre tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca un caz de tata proxenet. :think:

 

Spunei ca ai tai sunt bogati si ca la 18 ani te casatoresti cu ea.Sa vezi atunci ce o sa-si schimbe atitudinea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca un caz de tata proxenet. :o:

 

Spunei ca ai tai sunt bogati si ca la 18 ani te casatoresti cu ea.Sa vezi atunci ce o sa-si schimbe atitudinea.

 

:think:

 

 

Sincer: eu cred ca altul e motivul real al presupusei suparari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parintii fetelor cu care am iesit m-au iubit intotdeauna, ele nu... e un blestem, mai bn sa te iubeasca ea si ai ei nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parintii fetelor cu care am iesit m-au iubit intotdeauna, ele nu... e un blestem, mai bn sa te iubeasca ea si ai ei nu.

 

ai timp sa se schimbe roata nu te impacienta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate am inteles eu a fost vorba doar de seara respectiva, nu le-a interzis total sa se mai vada.

 

dar odata ce nu i-a convenit ceva va urma si interzicerea de care vorbesti tu!am impresia ca nu ni s-a spus tot in legatura cu povestea asta,ori tatal e nebun,ori mai e ceva ce noi nu stim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parintii fetelor cu care am iesit m-au iubit intotdeauna, ele nu... e un blestem, mai bn sa te iubeasca ea si ai ei nu.

 

suna familiar si mie asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×