Sari la conținut
Forum Roportal
deadman565

Ce trebuie sa faC? (Help!)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sincer nu cred ca tatal ei este un om "nebun"cred ca exitsa un alt motiv mai puternic cae la determinat sa va interzica sa va vedeti.dak avea de la inceput ceva impotriva ta nu va lasa deloc sa ieisti impreuna probabil ai facut ceva ce la deranjat poate in acea seara trebuia sa urci la ea si sa le spui parintilor ca iesi putin in oras sau sa le fi spus ea poate considera ca pt tine aceasta relatie nu e ceva serios (si doar stim cum sunt parintii)...voi stiti mai bine adevarul si cum iesiti din aceasta poveste :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ,cunosc o fata care are un tata care se comporta exact asa . Omul este proxenet ,abia iesit din inchisoare si vrea sa-si ocroteasca fiica in felul asta . Mie imi e greata de astfel de parinti ...

 

ea e din galati cumva?

Editat de Golden Tag

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci... azi am iesit cu iubita mea sa ne plimbam sa-i cumparam cadou unei prietene de-ale noastre... tatal ei a sunat-o sa o intrebe cu cine e in orash.... ea a zis cu mine... el "ah...nu mai iesiti diseara" ... am zis noi oke... seara... tatal ei a facut o criza ca de ce am iesit azi... si i-a zis sa nu mai se intalneasca cu mine!! ce trebuie sa fac? ca simt k mor? sa ies cu ea in secret? o sa-i treaca tatalui? ajutor va rog

 

 

Daca fata isi fenteaza tatal, esti nebun sa o refuzi ;) ?

Dar daca fata face ce zice tati...ata ete!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci... azi am iesit cu iubita mea sa ne plimbam sa-i cumparam cadou unei prietene de-ale noastre... tatal ei a sunat-o sa o intrebe cu cine e in orash.... ea a zis cu mine... el "ah...nu mai iesiti diseara" ... am zis noi oke... seara... tatal ei a facut o criza ca de ce am iesit azi... si i-a zis sa nu mai se intalneasca cu mine!! ce trebuie sa fac? ca simt k mor? sa ies cu ea in secret? o sa-i treaca tatalui? ajutor va rog

 

Buna.Sa stii ca si eu am avut probleme de felul acesta la inceputul relatiei,dar pe masura ce a trecut timpul,apele s-au calmat si parintii au inteles ca este alegerea mea si ca ma priveste personal. Stai linistit, ca totul o sa fie ok, ba chiar o sa te indrageasca parintii ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de unde frustrarea tatalui , tu cunosti mai bine situatia. Daca tineti unul la altul , adica tu si fata, cautati o cale de mijloc, daca faptul ca va vedeti ii provoaca crize de nervi...chiar trebuie sa stie el ce faceti voi? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×