Sari la conținut
Forum Roportal
INSiDe123

Cosmetice barbati..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal ...

as vrea si eu o crema sau ceva fata ( pt barbati ) care sa ma ajute sa scap de luciul fetei. e nasol .. mai alesc in club dupa ceva timp .. mai ales ca mi se mai si inroseste teanu destul de rpd ( daca stiti ceva si pt asta .. :) )

 

un sfat ceva ? am vazut ca aparut alea de la l'oreal .. men espert parca.. dar nu stiu care pt ce e :airkiss:??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal ...

as vrea si eu o crema sau ceva fata ( pt barbati ) care sa ma ajute sa scap de luciul fetei. e nasol .. mai alesc in club dupa ceva timp .. mai ales ca mi se mai si inroseste teanu destul de rpd ( daca stiti ceva si pt asta .. :) )

 

un sfat ceva ? am vazut ca aparut alea de la l'oreal .. men espert parca.. dar nu stiu care pt ce e :)??

 

buna! in primul rand , poti gasi o crema de fata special conceputa pt barbati care sa te scape de luciul fetei. insa, crema nu o sa te ajute prea mult cand mergi in club, pt ca pielea iti transpira si nu ai ce sa faci...asta mi se intampla si mie (sunt fata) si mi se duce machiajul...si kiar daca nu vrei sa faci nimic in club, oricum transpiri, fiindca mai dansezi si, in plus, e zapuseala...

personal, nu stiu cum este crema de la l`oreal, cred ca cel mai bine e sa-ti spuna cineva care o foloseste :o: . dar iti pot recomanda cate ceva, bineinteles, produse pe care le-au folosit prietenii mei, macar iti faci o idee. prima e o crema de la oriflame men, una special creata pt a elimina urmele de oboseala dupa ce pierzi o noapte :- ...despre asta am auzit multe lucruri de bine..nu are textura grasa, este revigoranta, relaxeaza, calmeaza...o alta crema este una de la faberlic, conceputa pt tenul sensibil al barbatilor si femeilor...pe asta a folosit-o un prieten de`al meu care avea un service auto si mai ajuta pe acolo...avea probleme mari cu pielea...i-a mers bine...oricum, ca sa inchei, cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un dermatolog, chiar daca unii dintre ei sunt dermatologi doar cu numele :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms.. o sa caut :cry:

 

faza e ca am fost la vreo 2 magazine si vanzatoarele nu stiau pe und sa se uite ..am cumparat o crema pe care mia dat-o una din ele insa nu a avut nici un efect si era si destul de scumpa .. desta am intrebat aici :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ms.. o sa caut :cry:

 

faza e ca am fost la vreo 2 magazine si vanzatoarele nu stiau pe und sa se uite ..am cumparat o crema pe care mia dat-o una din ele insa nu a avut nici un efect si era si destul de scumpa .. desta am intrebat aici :cry:

in general, vanzatoarel incearca sa vanda orice, mai ales ca multe isi iau si comision din vanzari... au doar cuvinte de lauda in fata clientilor...vad ca nu ti-a raspuns niciun barbat...pacat, pt ca sunt sigura ca nu esti singurul care se confrunta cu aceasta problema :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal ...

as vrea si eu o crema sau ceva fata ( pt barbati ) care sa ma ajute sa scap de luciul fetei. e nasol .. mai alesc in club dupa ceva timp .. mai ales ca mi se mai si inroseste teanu destul de rpd ( daca stiti ceva si pt asta .. :cry: )

 

un sfat ceva ? am vazut ca aparut alea de la l'oreal .. men espert parca.. dar nu stiu care pt ce e :cry:??

recomand gama de tratamente faciale pentru barbati de la Artistry...

o gasesti numai in reteaua AmWay...

este foarte buna..

scumpicica dar ok..

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal ...

as vrea si eu o crema sau ceva fata ( pt barbati ) care sa ma ajute sa scap de luciul fetei. e nasol .. mai alesc in club dupa ceva timp .. mai ales ca mi se mai si inroseste teanu destul de rpd ( daca stiti ceva si pt asta .. :lol: )

 

un sfat ceva ? am vazut ca aparut alea de la l'oreal .. men espert parca.. dar nu stiu care pt ce e :cry:??

 

Deci,1...probabil ai tenul gras,daca fata luceste...ai putea schimba sapunul si sa-ti pui din cand in cand cate o masca pentru ten gras ...in club,foloseste servetele :cry:

si,2...pentru roseata fetei nu exista crema...ai tenul mai sensibil si ..asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
recomand gama de tratamente faciale pentru barbati de la Artistry...

o gasesti numai in reteaua AmWay...

este foarte buna..

scumpicica dar ok..

Esti sigur ca ea de la Artistry e de barbatii ? :cry:

Prietena ta ti-a dat-o nu ?:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
laure.....aici chiar am vb. serios.. :cry:

exista seria pentru femei si seria pentru barbati..

Posibil, nu te contrazic. Eu stiu numai de femei. :lol:

Dar mai bine sa ne spuna..cati ani are baiatul..ca ..parca vad ca nici nu se barbiereste. :cry:

Si conteaza asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sigur ca ea de la Artistry e de barbatii ? :cry:

Prietena ta ti-a dat-o nu ?:lol:

laure.....aici chiar am vb. serios.. :cry:

exista seria pentru femei si seria pentru barbati..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar mai bine sa ne spuna..cati ani are baiatul..ca ..parca vad ca nici nu se barbiereste. :lol:

Si conteaza asta.

 

gama Johnson, pentru copii :focus: ...sau Nivea,cele nemtesti,nu alte tari UE

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×