Sari la conținut
Forum Roportal
evilgirl

De ce persoanele care vad haine mai ieftine au impresia ca sunt de calitate mai proasta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dar incaltamintea?

 

pantofi la comanda....inafara de cei de Mihai Albu...n-am auzit sa fie prea de calitate.

 

cum ramane cu incaltamintea? e in regula si cea care nu e de firma?

 

(eu sunt sensibila la picioare. nu umblu fara incaltaminte nici un metru. caut mult incaltamintea care imi vine si imi place)

 

 

Ba gasesti. Trebuie sa cauti. Eu am gasit o manufactura din asta intr-un bloc. Fac genti si incaltaminte de calitate exceptionala, cu model si piele la alegere. De obicei , bucatile de piele sunt unicat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incaltamintea tot de firma trebuie sa firma mai ales daca are brantz antifungic si chiar daca esti paricopitat

:P

 

 

Ba gasesti. Trebuie sa cauti. Eu am gasit o manufactura din asta intr-un bloc. Fac genti si incaltaminte de calitate exceptionala, cu model si piele la alegere. De obicei , bucatile de piele sunt unicat.

asta e tot in Bucuresti, probabil... :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

 

 

 

asta e tot in Bucuresti, probabil... :ok:

 

 

din pacate da.

 

cu exceptia pielii de canapea!

 

 

vreu si eu adresa

 

 

la ce-ti trebuie, ca tu vrei incaltaminte de firma cu brantz antifungic. Plus ca sub firma scrie pt. paricopitate only.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba gasesti. Trebuie sa cauti. Eu am gasit o manufactura din asta intr-un bloc. Fac genti si incaltaminte de calitate exceptionala, cu model si piele la alegere. De obicei , bucatile de piele sunt unicat.

Asta e o situaţie de tranziţie, care va funcţiona at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din snobism, bineinteles. daca e ieftin inseamna ca nu e de firma. Nu conteaza ca e de calitate si sta bine!

Dacă facem conexiunea cu celălalt mesaj, s-ar putea să descoperi că "meşterul" care produce ieftin face economie la adezivi sau de timp şi energie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă facem conexiunea cu celălalt mesaj, s-ar putea să descoperi că "meşterul" care produce ieftin face economie la adezivi sau de timp şi energie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe de alta parte, exista perioade de reduceri. Cumperi ceva mult mai ieftin decat la prima aparitie. Asta nu inseamna ca nu e aceiasi firma si aceiasi calitate.

Soluţia descrisă e bună, dar e

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×