Sari la conținut
Forum Roportal
a1b2c3d4

stiu..nu conteaza fizicul dar...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu eram pe cale sa ne casatorim. noi am iesit cam 4 ani,cu aproximatie. chestia asta s-a intamplat in primul an de relatie.

 

Chiar si acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no bun ca recunosti si sa nu mai repeti ... iti va lua ceva vreme pana sotia ta isi va scoate definitiv din cap chestiile astea despre fosta

 

da.. :spiteful:

 

Adica atunci cand oamenii sunt casatoriti sau pe cale sa.. inca se mai "joaca" cu mail-uri, hi5, etc? Mail-urile se pot schimba, nu trebuie sa devina o "teroare". Iar oamenii normali, care au familie, job, mai au timp de mail-uri si chestii din astea?...

 

nu eram pe cale sa ne casatorim. noi am iesit cam 4 ani,cu aproximatie. chestia asta s-a intamplat in primul an de relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da.....si imi pare foarte rau.

am vrut si eu sa ma laud in fata baietilor,ca sunt vanat,iubit,etc.. copil prost.

 

 

 

nu am 23,am 25

macar poti sa-i arati sotie tale ce se spune pe aici si cate bobarnace iti iei pentru nesabuinta ta,,,

poate compileaza si ea si mai prinde incredere in tine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A zis. daca tot ii arata sotiei topicul, macar sa vada ca el a laudat-o.

 

eu nu inteleg, e chiar asa greu de schimbat un mail..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
macar poti sa-i arati sotie tale ce se spune pe aici si cate bobarnace iti iei pentru nesabuinta ta,,,

poate compileaza si ea si mai prinde incredere in tine..

 

ii voi arata..

 

stiu ca am gresit,dar ea nu poate gandi logic ca mie nu are cum sa-mi fie dor de fata aia? daca mi-ar fi fost dor de ea as fi fost cu ea acum.as fi fost langa ea. si in plus,am o sotie frumoasa,desteapta,priceputa,sexy. ce imi mai trebuie?

 

Chiar si acum...

 

acum nu..cu mine nu a mai vorbit demult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii voi arata..

 

stiu ca am gresit,dar ea nu poate gandi logic ca mie nu are cum sa-mi fie dor de fata aia? daca mi-ar fi fost dor de ea as fi fost cu ea acum.as fi fost langa ea. si in plus,am o sotie frumoasa,desteapta,priceputa,sexy. ce imi mai trebuie?

 

 

spune-i ei asta, nu noua :spiteful:

 

si mai mult decat sa-i spui, arata-i ca poate avea incredere in tine... si discutati orice problema, e singura cale de a pastra lucrurile frumoase... cat despre fosta... ignorati-o.. o sa se plictiseasca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu inteleg, e chiar asa greu de schimbat un mail..?

 

Exact!!! Doar sotia e constienta cat de atragatoare este. Schimbam mailul si ... gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii voi arata..

 

stiu ca am gresit,dar ea nu poate gandi logic ca mie nu are cum sa-mi fie dor de fata aia? daca mi-ar fi fost dor de ea as fi fost cu ea acum.as fi fost langa ea. si in plus,am o sotie frumoasa,desteapta,priceputa,sexy. ce imi mai trebuie?

 

 

 

acum nu..cu mine nu a mai vorbit demult

pai da..ce-ti mai trebuie...?

gargauni la cap..asta ai in cap...gargauni..

bai,,,si mie mi se scoala la telejurnal..la Patruleasa.ca de..este cervicala treaba...

dar macar dau vina pe nevasta-mea ca umbla prin casa mai flu flu...

ai priceput?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar oamenii normali, care au familie, job, mai au timp de mail-uri si chestii din astea?...

multi de aici suntem casatoriti cu copii cu job sau bagati intr-o relatie, nu mai ai voie sa stai pe mess sau pe un forum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×