Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Las ca ma tortureaza lumea destul :crazy:)))

Mai ia un fier incins pe spinare ! Tipa, tipa ca tu nu esti pizza iar eu nu sunt nazist.... Hmmmm, interesanta doza de masochism pentru varsta ta... Te excita sa fi torturata ?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-am facut nazist din greseala ? Iarta-ma, pe multi oameni fac nazisti. Si nu ca m-ar excita sa fiu torturata. Ma taiam cu lama si nu ma durea, dar cand imi rupeam vreo unghie sau asa, urlam de durere. Deci la capitolul tortura fizica stau destul de instabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-am facut nazist din greseala ? Iarta-ma, pe multi oameni fac nazisti. Si nu ca m-ar excita sa fiu torturata. Ma taiam cu lama si nu ma durea, dar cand imi rupeam vreo unghie sau asa, urlam de durere. Deci la capitolul tortura fizica stau destul de instabil.

Eh, nu-i nimic, te scuz, da' sa nu le mai zici si altora ca astia sunt in stare sa te creada. Ramane secretul nostru :flowers: Cu taiatu', pai cu lama vrei sa faci tu treaba ? Aia e copilarie. Pune mana pe sabie si faci o treaba serioasa. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, aveti intrebari pour moi ?

Care este cel mai mic numar prim de forma 1234567891011121314........n , unde n este un numar natural oarecare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Autorul topicului este rugat sa intre mai des p-aici ca sa il putem interoga. Mi-am adus menghina, para mecanica, si alte unelte... Asteptam...

 

Iesi afara :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Autorul topicului este rugat sa intre mai des p-aici ca sa il putem interoga. Mi-am adus menghina, para mecanica, si alte unelte... Asteptam...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, draga :blink:

 

asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi, m-am plictisit... Cand continuam interogatoriul ?? :huh:

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i cu para metalica ? A...ca eram eu indragostita de para lui Bauer ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×