Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Roportal vs. Softpedia

Postări Recomandate

Nu am intrat pe Softp dar as putea sa compar cu alte forumuri. Am intrat peun forum al "romanilor din Germ". Penibil. Un exemplu: o doamna la vreo 45 scrisese un mesaj intreband daca cineva lucreaza in Austria ca ingrijitoare batrani, ca ea are nevoie de bani si ar vrea sa mearga, ce acte ii trebuie, unde sa se intereseze, etc. Cel putin trei mesaje (de la romani, of course) erau de genul: sex oral stii sa faci? poti lucra noaptea? si altele.........

Acum serios.........cum pot exista asemenea lichele?

 

Am ramas pe ropo pentru ca am observat ca aici sunt in general oameni frumosi si normali.Evident ca uneori unul mai are chef de o cearta,o intepatura, o rautate.........si agata si raspunde urat. Dar asta nu se intampla frecvent si in plus moderarea mi se pare ok. Userii deja se cunosc intre ei si chiar daca unii nu se plac , comunicarea e adesea constructiva

 

Mai sunt si aia dusi cu turma care n-au mai gasit cararea dar putinei.Ah si clonele sometimes. De-a dreptul amuzante :cheer:

 

 

Imi place ropo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu cont pe sp dar nu am mai intrat de mult.

intru din cand in cand sa citesc un topic anume

+1.

Pe SP sunt multi useri "deplasati"

mda. sa te fereasca sfantu' sa nu agreezi parerea unui mod/SM - in Poiana, in mod deosebit - pfuaaai, suspend!

 

nu mai e SP'u ce a fost.

nu si pentru mine. noroc ca mai tinem legatura telefonic. (da, sunt useri care au curaj si face to face) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe tehnic sp e foarte bun

asa-i;sunt meseriasi acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×