Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Roportal vs. Softpedia

Postări Recomandate

Cu ce si de ce este roportal mai presus decat softpedia? Mie unul imi pare rau ca nu mi-am facut cont mai devreme pe softpedia deoarece am rezolvat acolo in 2 luni cat n-am rezolvat aici intr-un an si ceva! Dar astept si parerile voastre ca d--aia am deschis discutia..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu ce si de ce este roportal mai presus decat softpedia? Mie unul imi pare rau ca nu mi-am facut cont mai devreme pe softpedia deoarece am rezolvat acolo in 2 luni cat n-am rezolvat aici intr-un an si ceva! Dar astept si parerile voastre ca d--aia am deschis discutia..

 

Pai e mai presus datorita membrilor ! Pe Softpedia se aduna toti taranoii si manelistii ! ! Plus ca pune accentul pe IT si Tehnica ! Au zeci si zeci de moderatori si super-moderatori ! ! !

 

Roportal e mai de domeniul "Uman" cum s-ar zice ! ! ! Da, e adevarat ca nu are atatia membrii inscrisi ca si SoftP, dar totusi, eu sunt multumita !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mi-am facut cont pe softblablabla acu' vreo cateva luni in urma, da' am dat bir cu fugitii.

Am aruncat vreo 2-3 mesaje si apoi am sters-o repede. Nu m-am putut atasa de nimeni, iar pe ropo din prima zi m-am hlizit cat cuprinde, m-am legat de laur si m-au trimis la colt, a fost fain, m-am simtit ca-ntr-o societate adevarata.

Softblabla e robotizat, e greoi si nici n-au tipologii umane atat de ofertante. :resent:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu mi-am facut cont pe softblablabla acu' vreo cateva luni in urma, da' am dat bir cu fugitii.

Am aruncat vreo 2-3 mesaje si apoi am sters-o repede. Nu m-am putut atasa de nimeni, iar pe ropo din prima zi m-am hlizit cat cuprinde, m-am legat de laur si m-au trimis la colt, a fost fain, m-am simtit ca-ntr-o societate adevarata.

Softblabla e robotizat, e greoi si nici n-au tipologii umane atat de ofertante. :resent:

 

:roll: subscriu.

nici nu mai stiu parola sa-mi accesez contul acolo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu mi-am facut cont pe softblablabla acu' vreo cateva luni in urma, da' am dat bir cu fugitii.

Am aruncat vreo 2-3 mesaje si apoi am sters-o repede. Nu m-am putut atasa de nimeni, iar pe ropo din prima zi m-am hlizit cat cuprinde, m-am legat de laur si m-au trimis la colt, a fost fain, m-am simtit ca-ntr-o societate adevarata.

Softblabla e robotizat, e greoi si nici n-au tipologii umane atat de ofertante. :resent:

asta e si definitia forumului: un loc unde se leaga prietenii, se rade si se face misto nicidecum un loc unde gasesti raspuns la intrebari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:resent: subscriu.

nici nu mai stiu parola sa-mi accesez contul acolo...

 

Las' ca ti-o spun eu dac-ai uitat-o.

 

Ontopic: Aia de pe Softpedia ar avea nevoie de useri ca mine. Nu cred ca ma ridic la cerintele Roportalului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×