Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 23 minute, LuciaD a spus:

:laugh: Da, "randuiala" zic!

"Premierul Viorica Dăncilă a făcut o afă monumentală, miercuri, în timpul unei vizite oficiale în Muntenegru, în care a spus că se bucură că se află la Pristina, capitala Kosovo, în loc să spună Podgorica, care este de fapt capitala Muntenegrului."   

Doar citeam ziarul EVZ unde nu numai coarda de vioara face "afă" deloc regala sau prezidentiala doar de om low in toate alea, pe langa diplome care n-au valoare!!!

Una care ocupa acel job si  "mere hapt" sa reprezinte si sa obtina buna prietenie ... ar trebui sa fie educata si de acasa, ca asta-in rezultatul cand pe pile se lucreaza si tupeistii avanseaza.

E doar comunista, fara randuiala!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Fiul premierului Viorica Dăncilă s-a angajat la stat. Victor Florin Dăncilă este consilier la Curtea de Conturi, potrivit declarației de avere publicată pe site-ul instituției. Și soția sa, Dăncilă Elena, lucrează tot într-o instituție de stat, la Primăria Sectorului 5 din Capitală."

livertatea.ro 

Ce surpriza, de necrezut ... oare in ziarul urmator aflam unde lucreaza restul familiei??? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Off-The-Shoulder One-Piece Swimsuit

O fusta mini luat peste ce se vede pe poza si fata e eleganta de mers la dans pana dimineata.  Mai practic ca asta nici ca este necesar.  Vince Camuto este creatorul de moda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://168.hu/kulfold/olaszorszag-bikini-betiltas-tengerpart-239730?utm_source=strossle

Se interzice in Italia in Sorrento pe plaja purtarea de bikini, pare indecent si desclasifica localitatea si reputatia plajei nuditatea corpurilor expuse!!!   Amenda va fi de 425 de EUro cine va fi prins in aceasta costumatie, ordin de la Primar.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A intrat in mare imbracata

https://redactia.ro/imaginea-zilei-de-la-mare-cum-a-intrat-o-turista-in-apa-53433?utm_source=evz.ro&utm_medium=Referral&utm_campaign=fidmee

Careva dintre cei care le considera necivilizate a stat sa asculte in ce limba vorbesc???   Pot fi Musulmance care au interzis la dezbracat in public, araboaice din tarile apropiate.  DAR precum a zis mitocanul ala de la TV despre cum arata femeile la mare, de ce s-ar dezbraca???   Nici eu nu ma dezbrac, iau si bluza cu maneca lunga daca ajung langa apa, MARE.              In San Diego m-am dezbracat si se uitau urat la mine desi nu aveam grasime pe mine, aveam 32 de ani abia impliniti, ca nimeni nu era goala ca mine, mormaiau aproape sa le aud.  Erau niste barbati italieni cu paltoanele pe ei, jucau ceva joc cu mingi grele de metal si nevestele lor toate erau "bine imbracate" si le aplauda la joaca masculina.   

A infectat cu ceva marea sau a dat COVID de maimuta la cineva cu asta???   Foarte urat este judecata cu civilizatie, ca acel ceva nu depinde de asta, da'de unde sa stiti???

Da acei romani care spalau masina in MARE, altii caii si carutele cat erau de civilizati???  de haine nu mai vorbesc sa se face cel mai des.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda. Problema lor nu era ca a intrat îmbrăcată în mare, problema lor si tinta reala era ca femeia aia e grasa, si cum si-a permis ea fiind asa sa faca asta. Daca era vreo exotica cu corp de fotomodel care-si facea poze sexi pentru instagram nu comenta nimeni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta n-am stiut ca nici grasele n-au acces in MARE  :surrender:   Ma surprind toate aceste bazaconii pe care-s montati mintile multora.  Dar mamele lor cum arata si tot merg la mare si se dezbraca!!!   Doamne fereste-ne de prostia omeneasca daca nici COVID nu le poate distruge, inca!!!  Amen si o sa dau de pomana cand se mai racoreste vremea sa fierb piftie si sarmale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Meghódítja a strandokat? Bikini helyett egyre népszerűbb az alábbi fürdőruha típus

In loc de bikini, asta poarta femeile mai nou la mare, scrie ziarul, ca n-am mai fost demult aproape de apa publica, am zburat doar peste Oceane, am trecut poduri cu masina, insa din experienta spun,  pe un vas mic or mare in larg nu este cald deloc!!!   Poate fi 50*C pe uscat, pe apa nu este nici jumatatea plus vant iar daca mai ai si haine ude pe tine, te simti ca in butoiul de muraturi.   Chiar daca merg "la mare" tot pe uscat raman ca nu atrag sa hranesc rechinii, nu vreau deloc sa ma bronzez, sportul asta nu-i pentru mine.   Imi place pe un vapor mare si sigur sa intru in larg, este o placere deosebita, nu mi-e rau de la valuri, precis am fost vreo persoana maritima cu milioane de ani in urma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si se bronzeaza ca tractoristii cu o tinuta din aia. Dar daca e mai important sa fii fashionable in public decat sa arati bine in privat nu ca o tabla de sah... fiecare cu ce-l preocupă.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:     Nu ajungi aici sa vezi tractoristi, eu doar in filme western am vazut mexicani adunand ceva, negrii bumbacul, altii la prins mistreti in Texas, etc.    Am auzit ca la capatul ogorului au o carciuma dar mereu iese cu bataie ca unu se uita la gagica altuia si danseaza cu ea, conflicte de gelozie, insa n-am treaba unde sint aceste locations.  

Cred ca acele amante se bronzeaza la aparate in saloanele de specialitate.    Masinaria arata ca un sicriu in care te culci si se pune capacul cumva care parleste pielea, precis si parul, nu stiu ca nu vreau sa fiu asa de frumoasa sa ma intereseze.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×