Sari la conținut
Forum Roportal
Medea Felina

Pole Dance o adevarata activitate sportiva

Postări Recomandate

Spre am sau spre pm 8) ?

 

Scoala Pole Dancing Academy ca orice scoala care se respecta ofera lectii de pole dance de la 11:00 la 21:00

Nu are nici o legatura cu night-ul. Aceasta scoala colaboreaza cu Federatia Mondiala de Pole Dance

( www.worldpoledancing.com ). Pole Dance este un sport. In aceasta disciplina sunt mai mult de 100 de pozitii impartite in 4 niveluri.

www.poledancingacademy.eu

Eu sper macar voi sa intelegeti diferenta intre pole dance (dans la bara) si Stripteas. etc. ca aici in Italia sunt cam igramaditi in privinta asta. Of

 

 

Miss Pole Dance Europa 2008

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

Aici sunt eu la scoala. :pardon:

Editat de PoleDancingAcademy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti dus 8) .

De tot.

Cine vorbea .:)

 

Scoala Pole Dancing Academy ca orice scoala care se respecta ofera lectii de pole dance de la 11:00 la 21:00

Nu are nici o legatura cu night-ul. Aceasta scoala colaboreaza cu Federatia Mondiala de Pole Dance

( www.worldpoledancing.com ). Pole Dance este un sport. In aceasta disciplina sunt mai mult de 100 de pozitii impartite in 4 niveluri.

www.poledancingacademy.eu

Eu sper macar voi sa intelegeti diferenta intre pole dance (dans la bara) si Stripteas. etc. ca aici in Italia sunt cam igramaditi in privinta asta. Of

Adevarat, dansezi foarte frumos.

Si sincer nu cred ca se face diferenta intre strep-tease si pole dancing. Dar imbinarea intre cele doua este ceva sublim.

Arta si erotism . :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scoala Pole Dancing Academy ca orice scoala care se respecta ofera lectii de pole dance de la 11:00 la 21:00

 

 

Mersi.

Orele vad ca sunt ok...da' in ce limba/limbi se preda :) ?

 

Cine vorbea .:pardon:

 

Ti cu ursu' (puiu) 8) ?

Bineeeeeeeeee :P !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea ta...astfel de 'sporturi' cand ar fi mai indicat sa le practici: ziua sau noaptea :haha: ?

 

Nu conteaza cand, ci conteaza cum... adica strip.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi.

Orele vad ca sunt ok...da' in ce limba/limbi se preda :haha: ?

 

Buna intrebarea :lol: in limba italiana daca sunt italience sau straine iar in limba romana daca sunt romance.

 

 

Nu conteaza cand, ci conteaza cum... adica strip.

 

Ca sa faci strip nu ai nevoie de o bara sau de o masa etc. se poate face si fara. Dansul la bara nu inseamna ca trebuie sa fie asociat neaparat cu stripteas-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa faci strip nu ai nevoie de o bara sau de o masa etc. se poate face si fara. Dansul la bara nu inseamna ca trebuie sa fie asociat neaparat cu stripteas-ul.

 

 

Da' gabaritul conteaza?

Sau se pot prelinge pe bara si grasele :roll: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×