Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Anticristul deconspirat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In experienta mea de viata de pana acum, am observat acest fenomen.Alt sens al cursului(bun sau rau) al vietii nu gasesc.

Cum poti sa traiesti, daca nu crezi in ceva?Cum poti sa te mai bucuri, daca totul ar fi fara sens?

Primesti ceea ce dai.Totul imi confirma asta.Chiar daca primesti si ceea ce nu meriti ,atata timp cat nu o asimilezi,va dispare asa cum a venit. :doh:

 

Asta e unul si din argumentele mele,gasirea unui sens al vietii,in favoarea reancarnarii.Dar din pacate e foarte fragil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lasă vorbele, concret, vreau să ştiu ce faci concret.

Dacă tu te

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vrea sa fiu off-topic........dar Otilia...te rog sa ne lamuresti pe noi....de unde venim? Ce se intampla dupa moarte?Ajungem doar in Rai sau Iad? Si cam asta a fost toata existenta? ?Un copil care moare in chinuri dupa 1 an de zile....nu prea a invatat mare lucru despre existenta fizica ? Nu crezi? Ce rost avea sa se mai nasca? Nu mai bine ramanea unde era? PAna si domnul Argesanu vorbeste despre reincarnare in cartile dansului........adica ne minte?Pe cititori?Acum cine are dreptate tu sau domnul Argesanu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
orice bine facut cu forta duce in rau :doh:

multa iubire

 

 

Ştiu şi eu, lis, ştiu şi eu?!?

Unii oameni sunt at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×