Sari la conținut
Forum Roportal
Dulcica

Incearca urmatorul test

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu deschid usa si apoi il rog repede sa raspunda la telefon pana eu ma duc sa inchid apa, fug la copil si apoi ma duc la haine 8))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai intai inchid apa, apoi ma duc sa vad cine`i la usa, apoi la telefon, la copicl si in cele din urma iau rufele...dar nu sa potriveste prioritatea nr 1 :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iau copilul in brate ca sa nu mai planga, apoi fug sa ainchid robinetul, iar pe drum urlu "imediat!!!" nu cumva sa plece cel de la usa, apoi deschid usa, il poftesc inauntru, raspund la telefon pana intra timid persoana de la usa, dupa car eintind si eu rufele ..dupa ce a plecat musafirul.

Daca stau bine sa ma gandesc :roll:, si in viata de zi cu zi cam asta e ordinea fireasca la mine :"> :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

3 - poate pleaca de la usha (ii zic sa ma astepte ca am niste probleme...sau poate chiar il pun la treaba :cry: ex: rufele)

5 - opresc repede apa

1 - rapsund la tel ca sa nu inchida...

4 - iau rufele de la uscat pt ca nici un copil n-a murit din prea mult urlat...ati vazut Meet the Fockers? sa nu fockarizam prea tare copilul :lol2:

2 - 1 minut de urlat...nu e grav (numai 1 minut pt ca eu sunt f eficienta :) si rezolv rapid totul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi si sa nu crezi...M-am repezit si eu tot la robinet/o inundatie e mare belea la bloc...apoi copilul,telefonul,usa si am lasat la urma rufele aplicand "logica":se spala inca o data! :dwarf:

Astea-mi sunt alegerile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iau copilul in brate ca sa nu mai planga, apoi fug s ainchid robinetul, iar pe drum urlu "imediat!!!" nu cumva sa plece cel de la usa, apoi deschid usa, il poftesc inauntru, raspund la telefon pana intra timid persoana de la usa, dupa car eintind si eu rufele ..dupa ce a plecat musafirul.

Si eu tot asa as face...adica pe tot parcursul 'evenimentelor' as avea copilul in brate. Apoi as inchide apa, as deschide usa si as raspunde la telefon. Daca am intins deja o parte din rufe si-s prea multe sa le mai strang, le las si le mai spal dupa aia, daca nu, le intind dupa ce se opreste ploaia...ma rog, daca as iesi in ploaie, as lasa copilul in casa...asta inseamna: familie, sex, prieteni, munca, bani. Dar nu mi se potriveste, dupa familie ar fi munca si banii pt comfortul nostru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×