Sari la conținut
Forum Roportal
Em1

Am 22 de ani si nu am avut niciodata o prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut

Am 22 de ani si nu am avut niciodata o prietena, nu am sarutat niciodata o fata.Adevaru e ca sunt urat chiar foarte urat din punctul meu de vedere, foarte timid, nedescurcaret, neicrezator in mine.....plin de defecte

Daca stau fata in fata cu o fata nu pot sa mentin un contcat vizual deoarece nu vreau sa vada cat sunt de urat....stiu suna penibil

Innebunesccand ii vad pe toti din jurul meu cat de bine arata, ca fiecare are cate o prietena doar eu ratatu ratatilor si uratu uratilor pur si simplu numai rezist imi doresc pe zi ce trece tot mai mult sa numa fi nascut

Nu prea las nimic din astea sa se vada aproape mereu sunt vesel in preajma celor apropriati dar cand sunt singur mai mereu imi vine sa plang gandidndu-ma cat de ratat sunt

Numai rezist zci ca toate defectele s-au adunat in mine.Probabil si daca nu as fi asa de timid si fara atitudine as fi la fel de ratat deoarece sunt urat, ma uit in jurul meu toti arata bine normal ca se simt si bine in pielea lor, pot sa aleaga orice fata 

 

Ceva sfaturi? probabil sunt fara speranta da totusi......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E atitudinea ta o problema. Oricat ai fi de "urat",cum zici, ingrijestete,stai cu fruntea sus si fa-ti o viata frumoasa! In general, toti ne gasim perechea. Cine nu o gaseste este datorita faptului ca se desconsidera! Asa ca mai bine ai lucra la partea care nu se vede:increderea! Restul vin de la sine la momentul potrivit. Nu astepta momentul. Traieste viata ada cum este ea si cel mai important, accepta realitatea ca si ea te va accepta pe tine. Un barbat arata ca un barbat datorita increderii, datorita atitudinii, datorita a ceea ce are pentru el. Degeaba ai fi un barbat dragut daca nu ai avea si astea! Mai bine iti faci griji pentru ceea ce o sa faci ca sa-ti permiti o atitudine de invingator. Vei avea mai mult de castigat dacat daca ai avea frumusete. Munceste si fa-ti o cariera si ai sa vezi cat conteaza frumusetea si cat conteaza sa ai minte! Succes!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×