Sari la conținut
Forum Roportal
Dulcica

Incearca urmatorul test

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce pot spune familia pe primul plan si banii pe ultimul iar prietenii la mijloc adevarat. foarte interesant testul dak mai ai te-as ruga sa le pui O:) :blink:

 

Idem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1 - munca

3 - prieteni

5 - sex

4 - bani

2 - familie

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oscilam intre telefon si robinet....dar am decis sa raspund mai intai la telefon si sa inchid robinetul intre timp...si ordinea a iesit:

 

1.munca

2.sex

3.prieteni

4.familie

5.bani

nu sunt de acord....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am zis ca inchid apa...sa nu ajunga la copil, sa pot raspunde la telefon ca apoi sa ma deplasez cu copilul in brate si telefonul in mana sa deschid usa...hainele oricum sunt ude...ce are daca ploua? :flowers: pot astepta

:yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copilul ca m-am gandit ca el e cel mai important in toata povestea asta: apa de lka robinet ca e periculos si apoi am mult de treaba apoi la curatat(eu stau la casa nu vecinii sunt problema ci munca) :yahoo: rufele intinse la uscat mi s-au parut cele mai putin iomportante se mai usuca ele si dupa ploaie exact ca banii vin si pleaca :cheer:

interesant test mi-a placut si destul de adevarat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iau copilu` in brate,raspund la telefon ma duc la robinet si-l opresc,ma uti pe ochean sa vad cine e...si la sfarsit am grija de rufe..ca s-or usca ele mai tarziu.....Deci familia pe primul plan :kisses:..si pe ultimul...banii :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iau copilul in brate, mergem sa oprim apa, strig: "imediat" pentru cel care e la usa, raspund la tel, ca-s curioasa si ma cam tem de vesti proaste, cu tel in mana, in timp ce copilul trage de el (e cordless), ma duc sa deschid usa. si hainele... doar oricum sunt ude.

cu mici variatiuni mi s-a intamplat si asta, de acolo detaliile. doar ca nu curgea apa, ci dadea laptele in foc (lucru care mi se intampla mereu :flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×