Sari la conținut
Forum Roportal
zexelica

Ce-i

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cat despre ultima parte,era vb despre religia in scoli care te tampeste ...

dar tu,esti tu,ploua in jurul tau si tu spui ca e soare.

Da, aici unde stau eu, acum chiar că plouă ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In Biblie sunt doar parerile unora cu mintea destul de ingusta despre ce credeau ei ca ar fi putut spune Dumnezeu si cum ar fi putut reactiona. Drept dovada s-a ajuns la aberatii de genul: Dumnezeu a ordonat uciderea lui x sau y, Dumnezeu este gelos, Dumnezeu se manie, Dumnezeu face favoritisme.

Eu ţi-am răspuns de unde poate fi cunoscut ce ne spune Dumnezeu să facem. Că tu nu crezi ce scrie acolo, asta nu mai e treaba mea.

 

sa ajunga sa-i invete asa si pe copii in scoli si o sa fim invadati de mici ''lupini''........

De ce , eu vă spun să omor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu sunt de acord cu parerea ta,asta inseamna ca mint?

intelepciune de topor ai azi :crazy:

Da, pentru că

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lupini, scrie sau nu in Biblie ca Dumnezeu ar fi ordonat uciderea unor femei si copii nevinovati? Uciderea unor copii nevinovati nu e o aberatie? Nu e tampenie sa ii pui in carca lui Dumnezeu astfel de fapte?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini, scrie sau nu in Biblie ca Dumnezeu ar fi ordonat uciderea unor femei si copii nevinovati?

Nu. Omul moşteneşte vina părinţilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini, scrie sau nu in Biblie ca Dumnezeu ar fi ordonat uciderea unor femei si copii nevinovati? Uciderea unor copii nevinovati nu e o aberatie? Nu e tampenie sa ii pui in carca lui Dumnezeu astfel de fapte?

 

Cred că ar trebui să vezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×