Sari la conținut
Forum Roportal
Devil_boy

Hobby-uri ciudate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

... incerc mici explozibii...

 

Cred ca are multi clienti acuma cu summitu' asta! Pe Osama il stii? E si el in acelasi domeniu! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. nu ma catar in perioada summitului datorita problemele ce le-am avut cu jandarmii si politistii

2.putem sa ne cataram impreuna dupa summit daca vrei, pt a intelegee mai bine cum ma catar eu intrati pe : aventura.3xforum.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu le-am pus eu. Ma catar pe obor, pe fabrici, pe blocuri de 14 etaje depinde ce-mi place. :D

 

ps: Vrei a ne cataram impreuna :o:

 

@explozibil: or sa apara dupa summit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai demult aruncam cu pungi de apa in capul trecatorilor...acum m-am mai cumintit :cheer:

 

:roll: toata copilaria mea am aruncat cu apa in trecatori.Cand nu mai aveam pungi,luam plase din alea mari cu care mergea mama la cumparaturi si aruncam cu ele.Mai zbierau la mine "Te zic eu lu` taica-to,nesimtito!" :roll: As mai arunca si-acum da` nu mai am cu cine,si nu-i asa distractiv singura...:roll:

 

Noi suntem asa ... mai inapte... fata de altii care escaladeaza blocurile de pe Magheru` ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: toata copilaria mea am aruncat cu apa in trecatori.Cand nu mai aveam pungi,luam plase din alea mari cu care mergea mama la cumparaturi si aruncam cu ele.Mai zbierau la mine "Te zic eu lu` taica-to,nesimtito!" :roll: As mai arunca si-acum da` nu mai am cu cine,si nu-i asa distractiv singura...:roll:

 

Noi suntem asa ... mai inapte... fata de altii care escaladeaza blocurile de pe Magheru` ...

Eu mai aruncam si cu oua...intotdeauna pe strada mea ploua cu oua si cu pungi cu apa :roll: ce face plictiseala din om :cheer: (dar si cate injuraturi nu am primiiit...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu? :roll:

Yeap :roll: dar sa stii ca sunt altii mai grav ca noi...ca de exemplu varul meu arunca cu pungi cu 'rahat',intelegi tu :cheer: asta era modalitatea prin care el scapa de frustrari :roll:

Editat de .Sunshine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×