Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

normal, nu numesti tarfa femeia pe care o iubesti... :D daca o numesti tarfa chiar asa o sa fie si o sa te lase cu ochii in soare cand ti-e lumea mai draga :P iar apoi o sa revii sa deschizi topic despre cat de 'tarfe' sunt femeile :P ti-o cauti cu lumanarea :o:

:) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
normal, nu numesti tarfa femeia pe care o iubesti... :P daca o numesti tarfa chiar asa o sa fie si o sa te lase cu ochii in soare cand ti-e lumea mai draga :) iar apoi o sa revii, bosorog celibatar fiind, sa deschizi topic despre cat de 'tarfe' sunt femeile :P ti-o cauti cu lumanarea :D

Prostia doare si nu am de gand sa ti-o sustin... Topicul se numeste: Mitul Tarfei... In cazul in care te-ai elevat prea tare si nu iti amintesti vorba aia: Femeia este gospodina in bucatarie, curva/tarfa in pat, femeie in societate...

Pe aceasta vorba se bazeaza acest topic... dar stiu, prostia doare... si ranile vad ca te chinuiesc chiar si noaptea... Noapte buna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prostia doare si nu am de gand sa ti-o sustin... Topicul se numeste: Mitul Tarfei... In cazul in care te-ai elevat prea tare si nu iti amintesti vorba aia: Femeia este gospodina in bucatarie, curva/tarfa in pat, femeie in societate...

Pe aceasta vorba se bazeaza acest topic... dar stiu, prostia doare... si ranile vad ca te chinuiesc chiar si noaptea... Noapte buna!

ok, ma retrag, incercam doar sa te ajut :P

trebuia sa specifici cand ai deschis topicul ca nu te intereseaza opiniile unora :D

 

btw, e seara la mine, deci imi poti spune seara buna :P merci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok, ma retrag, incercam doar sa te ajut :P

trebuia sa specifici cand ai deschis topicul ca nu te intereseaza opiniile unora :D

 

btw, e seara la mine, deci imi poti spune seara buna :P merci!

Seara placuta! Si multumesc pentru ajutor, dar nu-i nevoie.. Cei destepti inteleg ce trebuie... cei prosti sa-si vada de alte toapice!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini:tu sa vorbesti cand esti in cunostinta de cauza,pana atunci TACI,ca nu te-a cerut nimeni de barbat.sa-ti raspund:decat cu un barbat ca tine,mai bine ma impusc!!!!

Ma scuzati ca intervin din nou, dar e gresit ce-ai spus... pe lupini l-am cerut eu de barbat! Adjudecat! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuza-ma ca intervin cu o rectificare:femeia este gospodina in casa,curva/tarfa in pat si DOAMNA in societate!!! eu asa consider si MA consider.

barbatul meu nu ma numeste tarfa,ma numeste femeia visurilor lui si eu ma simt minunat.

sa inteleg ca femeile ce au scris mai sus,sunt frigide?nu inteleg ele la ce te-ai referit?daca au inteles si se ascund dupa degete,sunt mironosite!!!!

pentru barbatul meu fac orice,cum si el face pentru mine.

 

 

Lupini:tu sa vorbesti cand esti in cunostinta de cauza,pana atunci TACI,ca nu te-a cerut nimeni de barbat.sa-ti raspund:decat cu un barbat ca tine,mai bine ma impusc!!!!

sunt fericita ca am puterea sa-i satisfac dorintele sotului meu,iar el e in putere sa le satisfaca pe ale mele.punct!

Unii se prefac ca nu stiu despre ce este vorba, iar altii intra aici pentru a se da in spectacol cu gandul ca vor primi aplauze la scena deschise... Drept exemplu: Andrutza... o laidy adevarata a forumului... Toata stima si tot respectul pentru ea!

Multe femei gandesc ca tine (multe pe care le cunosc eu), dar putine pot afirma ca sustin acest mit... Dar... ce sunt aceste femei? Probabil acele femei esuate... Probabil acele femei ce au fost bataia de joc a unor barbati... se cunosc ele bine!

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
casa de piatra si toate cele bune,asta daca a acceptat!

sa va ajute dumnezeu sa ajute in acelasi stadiu in care ma aflu eu cu al meu sot:adica fericire siblima,si nu mai conteaza cine e tarfa in pat,daca intelegi ce vreau sa spun.

Sa ne-ajute! Multumim la fel,si pe voi! Si ai dreptate,nu mai conteaza cine-i tarfa in pat,important e sa facem prin rotatie...ca cine pleaca la plimbare,pierde locul de onoare :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si esti tu in cunostinta de cauza in ceea ce ma priveste? :P

Repet : am scris doar referitor la ceea ce ai scris tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa ne-ajute! Multumim la fel,si pe voi! Si ai dreptate,nu mai conteaza cine-i tarfa in pat,important e sa facem prin rotatie...ca cine pleaca la plimbare,pierde locul de onoare :P

Pana la urma recunosti si susti acest mit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×