Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

of doamne...nu ati vrut sa ma ajutati si pe mine cu sfaturi....rusine;))....bine ca sunt majora si ma descurc:))

Esti cea mai simpatica, sigur o sa te descurci. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti cea mai simpatica, sigur o sa te descurci. :good:

 

 

 

 

 

 

ms, ms....bine ca mai are cineva incredere in mine;)):*....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau eu un sfat.. da un party la tine acasa, invita toti prietenii si pe el... vezi poate vine fara scorpia aia, baga-l in baie sau in dormitor si ... action :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost la un chef de 3 zile, week-end acesta.... a venit fara partenera pentru ca nu i se pare normal sa vina cu ea....si respectiva nici macar nu ii cunoaste prietenii....si sunt totusi de 3 ani(am aflat intre timp)....a incercat el ceva, dar i-am zis ca nu imi place sa fiu niciodata pe locul doi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: cum adica i se pare normal sa vina fara ea?ce fel de parteneri sunt atunci?

nici sa nu-ti treaca prin cap sa incepi ceva cu el,atata timp cat el are pe altcineva si plus ca mai considera si normal sa vina fara partenera(cu care e de 3 ani impreuna)la un chef de 3 zile....

asta chiar nu iti da de gandit?

Aoleu, lasa ma fata sa se distreze si ea :imao:

Ce fraiera ai fost cu nu l-ai tras in dormitor :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost la un chef de 3 zile, week-end acesta.... a venit fara partenera pentru ca nu i se pare normal sa vina cu ea....si respectiva nici macar nu ii cunoaste prietenii....si sunt totusi de 3 ani(am aflat intre timp)....

hmm, succes la agăţat ! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

motivele lui ar fi: e mai mica, e f timida si se intimideaza tot timpul cand se intalneste cu cineva necunoscut etc....el imi parea f klumea, il stiu de ceva vreme...este mai timid.....eu nu sunt un om f timid.....lucram in acelasi loc....nici macar nu stiam ca are prietena pentru ca nu a vorbit niciodata desprea ea.....a zis ceva de genul ca nu a stat niciodata cu fete mai mari de 21 ....eu sunt deja batrana.....ne intelegeam f bine...adc ne intelegem....ma atragea felul lui de a fi...dar acum.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca e doar pentru distractie,atunci sa se distreze,nu e bai,insa ea e indragostita.

daca era doar pentru distractie si eu l-as fi tras in dormitor :good:

Pai crezi ca el vede in ea altceva decat o aventura? Si la varsta ei, ma indoiesc sa se insoare cu el, ca doar nu suntem pe vremuri..

Si eu o trageam in dormitor :D

 

Aoleu, stai ma ca asta e batranicioasa :imao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×