Sari la conținut
Forum Roportal
Oblomov

Profesoara batuta

Postări Recomandate

indiferent de motiv, astfel de scene nu ar trebui sa-si aiba locul in scoli. daca un parinte face, spune sau te trateaza pe tine, adolescentul, cum nu iti convine, il iei la bataie? :P

sunt si profesori care nu au ce cauta in invatamant, nu contest asta. dar violenta nu rezolva absolut nimic. nu face decat sa pastreze in scoala profesorul care nu-si are locul acolo, in cazul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
indiferent de motiv, astfel de scene nu ar trebui sa-si aiba locul in scoli. daca un parinte face, spune sau te trateaza pe tine, adolescentul, cum nu iti convine, il iei la bataie?

Adolescentul din film chiar ar face ce spui tu. Asta a vazut in casa, si singurul motiv pentru care nu-si bate parinti este ca "momentan" acestia au mai multa forta decat el.

 

sunt si profesori care nu au ce cauta in invatamant, nu contest asta. dar violenta nu rezolva absolut nimic.

Cui explici tu chestia asta? Noua? Nu e cazul. Adolescentului din film degeaba ii explici, el si-a facut "numarul" si acum se crede mare vedeta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot le gasim scuze, haideti sa-i sustinem :

mama ei de profesoara! bine i-a facut! ce naiba cauta in clasa ai? si-a luat ce-a meritat ... nu?

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreaq profesori , să le spargem faţa , ce puii mei !

 

 

cu aemenea atitudine,

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vor preda cu politistul langa el/ea...

Daca un elev il loveste pe profesor pentru ca au luat o nota mica (alt motiv nu vad) cum va face dupa ce termina scolile? Va merge la un interviu si daca nu primeste job-ul va impusca persoana din fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreaq profesori , să le spargem faţa , ce puii mei !

 

 

cu aemenea atitudine,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh ..lasati ca si pe mine ma batea proful de mate in generala pentru ca mergeam la ore particulare la alt prof .. si el totusi , era un om matur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh ..lasati ca si pe mine ma batea proful de mate in generala pentru ca mergeam la ore particulare la alt prof .. si el totusi , era un om matur

 

Sefa mea este profesoara de fizica la un liceu si sincera sa fiu ma-ntreb cum de nu a batut-o nimeni pana acum ... Ideea este ca orice s-ar intampla eu nu sunt de acord cu bataia de nici-un fel ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci cu alte cuvinte sa le umflam botul ca prea's obraznici ... :P

 

Ajungem sa rezolvam conflictele doar cu pumnul ? Dragut mod de a rezolva un conflict . Ma intreb daca si acasa se procedeaza la fel ?

 

agresivitatea verbală face casă bună cu cea fizică ... .

 

at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sefa mea este profesoara de fizica la un liceu si sincera sa fiu ma-ntreb cum de nu a batut-o nimeni pana acum ... Ideea este ca orice s-ar intampla eu nu sunt de acord cu bataia de nici-un fel ...

crede-ma ca nici eu ...urasc violenta , dar nu imi place ca profesorii sunt transformati in victime si elevii in brute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×