Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Nu mai exista barbati adevarati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca numai sex.... e cam sec, tre sa fie si ceva psihic, o fascinatie ceva ....

pentru asta nu trebuie neaparat un barbat adevarat (fie vorba, pe mine ma cam deranjeaza de ceva timp termenul asta de "adevarat" :good: ). trebuie sa fie barbatul de care tu ai nevoie, care sa te implineasca si sa aveti ce impartasi si purta impreuna. orice sac isi are petecul. fiecare isi va gasi ceea ce are nevoie. chiar daca uneori pentru asta trebuie rabdare si asteptare.

p.s. m-a uimit chestia cu "acum sunt free" :cheer:

 

femeia nu trebuie sa uite niciodata ca este FEMEIE si trebuie sa-si puna in valoare calitatile...

daca nu va face asta va deveni gospodina perfecta.

nu-i asa? :doh:

buna vorba aia... cum era? doamna pe strada, mama in casa si c.... in pat, nu? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai nu te supara acum...

dar tu, cred ca iti doresti ceva ce nu ai momentan..nu?..sau crezi ca-ti lipseste si=ti doresti...

ceva nu functioneaza si atunci crezi ca este numai vina barbatilor....

dar, oare nu este si vina femeilor pentru indiferenta barbatilor de langa ele?

femeia nu trebuie sa uite niciodata ca este FEMEIE si trebuie sa-si puna in valoare calitatile...

daca nu va face asta va deveni gospodina perfecta.

 

Ding, ding!!!!!!!!!!!

Ati inteles gresit si m-ati si facut sa ma intorc... Cum sa ma supar, am ras de n-am mai putut, nu stiu ce emoticon sa pun asta e, deh.

DECI

Chestia asta o vorbeam azi cu un BARBAT care imi spunea ce a auzit el de la FEMEI. Nu e o concluzie personala. Faptul ca am facut terci din topicul asta de la statistica barbatilor adevarati, la sex si la cu cine sunt eu si apoi la vina cuiva ....mama mama , cale lunga sa-i ajunga.

Deci sa nu ma intelegeti gresit, eu ador barbatii , falsi ,adevarati, iubesc omul (si nu vreau sa intru in alte aspecte esoterico-filosofice) , ceea ce am prezentat era prin prisma undei discutii avute cu cineva care a prezentat un fel de rezumat al discutiilor avute cu nenumaratele femei cu care a intrat in contact. Si daac tot a zis-o asa ferm, am vrut sa aflu si alte pareri...

Am zis si ceva din viata mea personala, ca am vazut ca tot sapati, dar topicul nu e o concluzie, ci o intrebare. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru asta nu trebuie neaparat un barbat adevarat (fie vorba, pe mine ma cam deranjeaza de ceva timp termenul asta de "adevarat" :good: ). trebuie sa fie barbatul de care tu ai nevoie, care sa te implineasca si sa aveti ce impartasi si purta impreuna. orice sac isi are petecul. fiecare isi va gasi ceea ce are nevoie. chiar daca uneori pentru asta trebuie rabdare si asteptare.

p.s. m-a uimit chestia cu "acum sunt free" :cheer:

 

 

nu-i asa? :doh:

buna vorba aia... cum era? doamna pe strada, mama in casa si c.... in pat, nu? :o:

anul trecut deschisesem un topic pe tema asta....cred ca a fost sters...

parca era ceva de genul "Cum a facut Dumnezeu femeia?..doamna in bucatarie, curva in salon, gospodina in pat"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
anul trecut deschisesem un topic pe tema asta....cred ca a fost sters...

parca era ceva de genul "Cum a facut Dumnezeu femeia?..doamna in bucatarie, curva in salon, gospodina in pat"

Sa inteleg ca e o experienta personala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
anul trecut deschisesem un topic pe tema asta....cred ca a fost sters...

parca era ceva de genul "Cum a facut Dumnezeu femeia?..doamna in bucatarie, curva in salon, gospodina in pat"

:cheer: nu e bine asa. e mai bine cum am zis eu :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ding, ding!!!!!!!!!!!

Ati inteles gresit si m-ati si facut sa ma intorc... Cum sa ma supar, am ras de n-am mai putut, nu stiu ce emoticon sa pun asta e, deh.

DECI

Chestia asta o vorbeam azi cu un BARBAT care imi spunea ce a auzit el de la FEMEI. Nu e o concluzie personala. Faptul ca am facut terci din topicul asta de la statistica barbatilor adevarati, la sex si la cu cine sunt eu si apoi la vina cuiva ....mama mama , cale lunga sa-i ajunga.

Deci sa nu ma intelegeti gresit, eu ador barbatii , falsi ,adevarati, iubesc omul (si nu vreau sa intru in alte aspecte esoterico-filosofice) , ceea ce am prezentat era prin prisma undei discutii avute cu cineva care a prezentat un fel de rezumat al discutiilor avute cu nenumaratele femei cu care a intrat in contact. Si daac tot a zis-o asa ferm, am vrut sa aflu si alte pareri...

Am zis si ceva din viata mea personala, ca am vazut ca tot sapati, dar topicul nu e o concluzie, ci o intrebare. :cheer:

trebuia sa incepi cu asta, sa inlaturi orice banuiala absconsa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebuia sa incepi cu asta, sa inlaturi orice banuiala absconsa..

 

Am zis-o de la bun inceput :cheer:

Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca femeile se plang ca nu mai exista barbati

 

Dar sunteti voi prea sfredelitori... :good:

Editat de *Arcadia*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa inteleg ca e o experienta personala?

nop....

este o vorba batraneasca....

asa se intampla de multe ori...

si nu lua adlitteram....incearca sa mergi mai departe ...

priveste problema din mai multe perspective

 

Am zis-o de la bun inceput :cheer:

 

 

Dar sunteti voi prea sfredelitori... :good:

neatentia meeeyy.. neatentia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nop....

este o vorba batraneasca....

asa se intampla de multe ori...

si nu lua adlitteram....incearca sa mergi mai departe ...

priveste problema din mai multe perspective

 

 

neatentia meeeyy.. neatentia

 

E o vorba batraneasca barbatesca, sa stii... :cheer: unul prea critic ...geniul popular critic si ursuz care a gresit partida...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o vorba batraneasca barbatesca, sa stii... :cheer: unul prea critic ...geniul popular critic si ursuz care a gresit partida...

esti prea sigura pe tine....

niciodata nu incerca adancimea apei cu ambele picioare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×