Sari la conținut
Forum Roportal
sodu

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

:crazy: cred ca asta e un bun exemplu pt ceea ce inseamna absurd al vietii ca o provocare! cred ca asta e una dintre situatiile in care cand un om se gaseste SIMTE ca traieste.....ceva legat de o frenezie si o neputinta de a controla lucrurile, in opozitie cu linearitatea unei relationari (relatii) inertiale....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: cred ca asta e un bun exemplu pt ceea ce inseamna absurd al vietii ca o provocare! cred ca asta e una dintre situatiile in care cand un om se gaseste SIMTE ca traieste.....ceva legat de o frenezie si o neputinta de a controla lucrurile, in opozitie cu linearitatea unei relationari (relatii) inertiale....

 

 

Cred ca tu ar trebui sa revii cu picioarele pe pamint...

Panarama aia mica ii abureste pe amindoi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca tu ar trebui sa revii cu picioarele pe pamint...

Panarama aia mica ii abureste pe amindoi!

 

ma abtin de la a specula ce face sau nu face "aia mica" sau de la a spune omului ca greseste sau nu intalnindu-se cu ea(singur e in masura sa ia decizii in privinta a ceea ce simte, ceea ce isi doreste, ceea ce accepta sau refuza). Pur si simplu vad aici o situatie, un aspect al vietii in care omul se gaseste "purtat pe sus".

 

 

off

cat despre a reveni cu picioarele pe pamant....Inca nu am urcat la al "optulea cer"...deci nu-s prea departe de pamant.

Editat de parere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: cred ca asta e un bun exemplu pt ceea ce inseamna absurd al vietii ca o provocare! cred ca asta e una dintre situatiile in care cand un om se gaseste SIMTE ca traieste.....ceva legat de o frenezie si o neputinta de a controla lucrurile, in opozitie cu linearitatea unei relationari (relatii) inertiale....

pareree!!!..parerea mea este ca nici tu nu stii ce ai vrut sa spui...

...................

eu as spune, speranta desarta, necunostinta, lipsa de experienta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

 

Pai, cred ca ea ar trebui sa se hotarasca cu cine vrea sa fie, cu tine sau cu el, sa aleaga. E cam aiurea sa aiba doi iubiti :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, cred ca ea ar trebui sa se hotarasca cu cine vrea sa fie, cu tine sau cu el, sa aleaga. E cam aiurea sa aiba doi iubiti :crazy:

 

Perfect de acord cu tine! Desi poate unul are ce n-are celalalt si -atunci...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pareree!!!..parerea mea este ca nici tu nu stii ce ai vrut sa spui...

...................

eu as spune, speranta desarta, necunostinta, lipsa de experienta

 

off (mea culpa!)

....d'apoi sa mai am pretentia sa stie/inteleaga altii?! ha! Pai vezi.....asta-i o mare problema: cand omul crede ca ce spune e tocmai ce a vrut sa spuna, si crede ca ce a spus exprima exact ce stie! (iartare de va fi ceva mai dificil de inteles....cere altceva decat "wikipedia")

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu reusesc sa inteleg ce e placut la situatia asta :crazy: Ca asa zice in titlu :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu reusesc sa inteleg ce e placut la situatia asta :crazy: Ca asa zice in titlu :crazy:

 

E placut pentru fata, ca are impresia ca este foaaarte dorita! Si nici o inima de femeie nu poate fi indiferenta la asa ceva... :lol2:

Pentru cei doi amorezi e cam nasol, sint de acord cu tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×