Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Volkswagen produce un model de 3.000 de euro

Postări Recomandate

Producatorul german de autovehicule Volcaswagen intentioneaza sa construiasca un autoturism cu pret redus pentru a o comercializa pe pietele emergente asiatice, a anuntat revista germana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si probabil o sa ii puna scaune de lemn si panza in loc de geamuri la pretul asta ! :hi:))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai cercetat si 3000 e pretul de productie.

E clar ca se va umbla serios la dotari, cred ca nu vor avea nici geamuri electrice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E aceeasi poveste ca si cu Logan-ul.

Ziceau c-o sa coste 5.000 de EURO si cu geamuri electrice ca dotare standard si mai stiu eu ce..si cu cateva sapt. inainte de lansare presedintele Renault in Romania iar a intors-o...ca cica defapt gresise.

 

Stii cum e cu barfele astea ? Pana nu vezi, nu te convingi !

Eu zic sa mai asteptam sa vedem ce-o sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai,cine stie...Daca o sa puna un motor mic de vw pe vreo ricsa :Pe ,cine stie...

La ce ar mai fi nevoie de geamuri? :tease:

Si la urma urmei,chinezii au ochii mici,asa ca nu-i deranjeaza ...curentul :hi:

:tease: Oare cum ar arata o ricsa..."tunata",cu motor de vw ...cu turbosuflanta, cu injectie multipunct ,euro4,cu ABS,ABD,ASR,samd??? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La pretul ala nu are cum sa fie decat un "jaf" ca sa folosesc probabil un termen extrem de potrivit pentru a caracteriza masina pe care o astept cu mult interes (sunt curios ce se poate face la pretul ala).

 

PS:ce ne facem dom-le ca si nea Roportal a trecut acum in lumea mieunatelor :hi:)))) Era sa nu mai recunosc utilizatorul "batranel" de acum cateva zile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Producatorul german de autovehicule Volcaswagen intentioneaza sa construiasca un autoturism cu pret redus pentru a o comercializa pe pietele emergente asiatice, a anuntat revista germana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×