Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
roportal

Volkswagen produce un model de 3.000 de euro

Recommended Posts

Producatorul german de autovehicule Volcaswagen intentioneaza sa construiasca un autoturism cu pret redus pentru a o comercializa pe pietele emergente asiatice, a anuntat revista germana

Si probabil o sa ii puna scaune de lemn si panza in loc de geamuri la pretul asta ! :hi:))))))

Am mai cercetat si 3000 e pretul de productie.

E clar ca se va umbla serios la dotari, cred ca nu vor avea nici geamuri electrice.

E aceeasi poveste ca si cu Logan-ul.

Ziceau c-o sa coste 5.000 de EURO si cu geamuri electrice ca dotare standard si mai stiu eu ce..si cu cateva sapt. inainte de lansare presedintele Renault in Romania iar a intors-o...ca cica defapt gresise.

Stii cum e cu barfele astea ? Pana nu vezi, nu te convingi !

Eu zic sa mai asteptam sa vedem ce-o sa fie.

Mai,cine stie...Daca o sa puna un motor mic de vw pe vreo ricsa :Pe ,cine stie...

La ce ar mai fi nevoie de geamuri? :tease:

Si la urma urmei,chinezii au ochii mici,asa ca nu-i deranjeaza ...curentul :hi:

:tease: Oare cum ar arata o ricsa..."tunata",cu motor de vw ...cu turbosuflanta, cu injectie multipunct ,euro4,cu ABS,ABD,ASR,samd??? :tease:

La pretul ala nu are cum sa fie decat un "jaf" ca sa folosesc probabil un termen extrem de potrivit pentru a caracteriza masina pe care o astept cu mult interes (sunt curios ce se poate face la pretul ala).

PS:ce ne facem dom-le ca si nea Roportal a trecut acum in lumea mieunatelor :hi:)))) Era sa nu mai recunosc utilizatorul "batranel" de acum cateva zile...

Producatorul german de autovehicule Volcaswagen intentioneaza sa construiasca un autoturism cu pret redus pentru a o comercializa pe pietele emergente asiatice, a anuntat revista germana

Sign in to follow this