Sari la conținut
Forum Roportal
lucian_mares

Petreceri sex deghizate - Eyes wide shut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai si gata ?

 

acum ne-ai intaratat si ...fugisi ? :)

 

asa ma gandeam si eu

Mei Lucian nu esti tu mama vreun mason care cauta sa faca ritualuri de magie sexuala? :bye: Ca in eyes wide shut despre asta era vorba..Masonii care practicau ritualuri de magie sexuala... :D :king: cu diferite partenere special alese...so? ia lumineaza-ne si pe noi 8)

pai daac ar mai si raspunde probabil ca am afla raspunsu...da se pare ca d-nu numai ne-a intaratat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa ma gandeam si eu

 

pai daac ar mai si raspunde probabil ca am afla raspunsu...da se pare ca d-nu numai ne-a intaratat :bye:

Pai ne lasa sa fierbem in suc propriu de nerabdare ca sa fie sigur ca zicem da...de curiozitate.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si,asa ca pentru o blonda,concret ce trebuie sa facem?

Pai ideea e ca se copteaza tipe mai mult pt magie sexuala si te pune apoi sa faci sex cu masonii intr-un ritual..... :bye: de magie neagra...nu iti doresti asa ceva crede-ma....sau poate sa implineste fantezia aia cu 15 pe rand :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut la toti forum-istii, vrem sa incepem sa

organizam astfel de petreceri, si dorim sa stim

parerile voastre, sugestii, potentiali participanti.

Am avut un proiect "pilot" si a fost foarte

interesant.

:crazy: :cheer: Unde?Ce?Cum?Cand? :o: -_- :P

Mai, Lucian dear, roportalienii sunt oameni extrem de seriosi! Nu sar decat la petreceri nemascate.

Parerea mea e cahhhhhhhh!

Sugestie ....sigur nu vrei roportalieni....

Proiect pilot? Au fost roportalieni si eu nu am aflat? :P :doh: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai si gata ?

 

acum ne-ai intaratat si ...fugisi ? :doh:

 

 

Nu am fugit, insa nu sunt on line, din experienta noastra (fete si baieti) multi sunt mai degajati cand nu isi dezvaluie identitatea. Nu confundati aceasta petrecere cu relatii sexuale intre cupluri sau cu cupluri, eu nu as venii cu prietena la asa ceva, insa poate sunt amatori. Juriul este format din participanti, o sa se voteze si daca, sa spunem, majoritatea nu il/o vrea pe x .... ce la vie, scopul este sa existe astfel de petreceri si sa fie cat mai placute pentru toti.(cum o sa votam? doritiorii trimit date despre ei, un participant verifca datele si persoana, adica se intalneste, urmand apoi sa le posteze si cei care deja sunt inscrisi sa voteze. Odata admis, la urmatoarea petrecere va putea vota, astfel aceste petreceri se vor segrega pe grupuri care se plac si se simt bine)

 

Lansez intrebari: ... credeti ca ar fi dornici sa participe?

cine suporta costurile?

despre legalitatea acestora...stie cineva ceva?

Comentarii despre idee, ce probleme vedeti ca pot aparea, reguli, sugestii...(incercati sa le mentineti cat mai "naturale" ca asta este ideea sa se simta participantii bine)

urmand sa facem primele inscrieri printre membrii si sa ne organizam

 

O zi super la toti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ideea e ca se copteaza tipe mai mult pt magie sexuala si te pune apoi sa faci sex cu masonii intr-un ritual..... :doh: de magie neagra...nu iti doresti asa ceva crede-ma....sau poate sa implineste fantezia aia cu 15 pe rand :crazy:

 

 

Hai sa ne intoarcem la topic, este vorba de niste indivizi care fac sex cum vor ei(cu cat devin mai populare asa cum am spus se vor segrega si vor aparea grupuri de ... sado...eu nu sunt adeptul insa cine stie, alegerea fiecaruia), cu cine vor, mascati(doar pe fata) sau nemascati.

 

 

 

 

Momentan discutam, pentru a ajunge la un format care sa placa majoritatii, urmand sa il punem in practica.

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa ne intoarcem la topic, este vorba de niste indivizi care fac sex cum vor ei(cu cat devin mai populare asa cum am spus se vor segrega si vor aparea grupuri de ... sado...eu nu sunt adeptul insa cine stie, alegerea fiecaruia), cu cine vor, mascati(doar pe fata) sau nemascati.

 

 

 

 

Momentan discutam, pentru a ajunge la un format care sa placa majoritatii, urmand sa il punem in practica.

 

 

 

Mama ta stie ce faci? Si nu te trage de urechi? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×