Sari la conținut
Forum Roportal
Gia

Arhiva Hepatita C

Postări Recomandate

Multumesc tuturor celor care ne-au felicitat pe noi Mariile .

Am fost plecata din localitate 2 zile si urmeaza sa plec in concediu la munte

O sa incerc sa dau cat mai putina atentie "bolii-si sa ma bucur de linistea si frumusetea naturii.

La intoarcere sper sa aflu cat mai multe vesti bune de la voi.

Eu sunt sigura ca intr-un fel sau altul uniti fiind o sa castigam.

Numai bine"Mariana 41" :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va salut pe toti

Azi am reusit sa-mi dau dosarul la casa de sanatate in sfarsit.Va doresc multa sanatate!Gabriela ::):

[snapbacca]60937[/snapbacca]

 

:) Draga Gabriela.ma bucur ca ai reusit sa dai dosarul ,sa fie intr0un ceas bun sa primesti aprobarea cit mai repede.Eu nu am mai intrat pe forum ,copii au zugravit a fost Sf.Marie a fost pe 12 si ziua de nastere a mea am avut si praznicul casei si a venit si nepotelul cel mic si iti dai seama ca nu prea mai am acces la compiuter,dar voi incerca cind se culca sa intru pe forum.Si sunt si foarte obosita cred ca de la vremea asta,este tare ploioasa pe aici si este si foarte rece parca vine iarna.

te sarut si moarte acestor virusi care ne macina sanatatea.

Am luat tratamerntul de acum am 3 injecti in plus.

Cu drag Mariana,

:oca: :- :rocca: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, sa fie intr-un ceas bun si peste 3 luni sa auzim de un nou responder! Multa sanatate! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Gabriela!!!Este un pas care trebuie sa-ti dea aripi mari in continuare. :tease:

 

Cam tarziu dar un sincer "LA MULTI ANI!!!" Marianei56 si tuturor celor ce purtati un astfel de nume sfant!!!

 

Clara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Felicitari Gabriela!!!Este un pas care trebuie sa-ti dea aripi mari in continuare. :-

 

Cam tarziu dar un sincer "LA MULTI ANI!!!" Marianei56 si tuturor celor ce purtati un astfel de nume sfant!!!

 

Clara

[snapbacca]60993[/snapbacca]

 

:) Draga Clara,iti multumesc pentru felicitari din inima,si sti cum este acel proverb ;mai bine mai tirziu decit nici o-data,si tie iti doresc sanatate maxima si sa invingi virusul asta blestemat.

Cu drag Mariana :lucca: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×