Sari la conținut
Forum Roportal
Noir D

Rammstein

Postări Recomandate

se tot spune ca o sa vina rammstein in Romania, :unsure: dar nu se stie sigur cand, se poate pe la sfarsitul verii.

sa fie doar un zvon? sper sa nu :-

da nu ii lasa cu efecte pirotehnice ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu fac nici un pariu..leave me alone.

[snapbacca]49512[/snapbacca]

pentru ca stii ca pierzi :Pe :Pe :Pe :Pe :Pe :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oh gimme a big f***ing breaca....stii tu undeva sigur ca o sa vine? scrie pe ceva site sau ceva de genu? and as i was saying...nu fac nici un pariu...nu pentru ca stiu ca o sa pierd,ci pentru simplu fapt ca nu are nici un rost...got it.?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oh gimme a big f***ing breaca....stii tu undeva sigur ca o sa vine? scrie pe ceva site sau ceva de genu? and as i was saying...nu fac nici un pariu...nu pentru ca stiu ca o sa pierd,ci pentru simplu fapt ca nu are nici un rost...got it.?

[snapbacca]50003[/snapbacca]

stiu sigur ca "o sa vine" de la cineva din televiziune care se ocupa cu organizarea, si acum sunt in negocieri :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu sigur ca "o sa vine" de la cineva din televiziune care se ocupa cu organizarea, si acum    sunt in negocieri :Pe

[snapbacca]50115[/snapbacca]

Mai iulya19, eu lucru in televiziune si nu am auzit mai nimica. Fii mai explicita: care televiziune? Si inafara de Helloween care-sa programati pentru 18 ianuarie 2006, nu mai stiu de alte trupe... Daca Bestial Records nu mi-a dat nici un mail pe tema asta, inseamna ca cineva face baza de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×