Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Super Tare (Fumatul Ucide)

Postări Recomandate

nu vreau sa dau sfaturi la nimeni, eu am grija de mine si ma bucur ca in loc sa dau banii pe tigari ii bag la pariuri :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...hmm nu prea m-a amuzat filmul..cam sarcastic...

pe.sa. eu m-a lasat,deci se poate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Fumatul creaza dependenta!

2.Da poti sa te lasi daca vrei cu adevarat!

3.Da tutunul dauneaza grav sanatatii!

 

pe.sa.Fumez de 2 ani si 6 luni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blinca: Hmm cine zice ca fumatu e bun? :blinca: (Iar la fumat intra toata compozitia tigaretei, nu fumu sau doar pachetu de carton, tot tot :pee )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Fumez de vreo 3 ani, 4-5 tigari pe zi. M-ar interesa daca se vede ceva la plamani dupa atata fumat. Daca as face raze, s-ar vedea ca fumez?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!

 

Fumez de vreo 3 ani, 4-5 tigari pe zi. M-ar interesa daca se vede ceva la plamani dupa atata fumat. Daca as face raze, s-ar vedea ca fumez?

 

iti recomand sectiunea de medicina. aici esti la "coltul vesel" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci... eu m-am apucat de fumat in clasa 1 .. anturaju.. si am devenit "dependent" fumam cate 1 pachet pe zi.. la varsta aia.. :| in clasa 5 am decis sa ma las.. si m-am lasat in 1 saptamana. dar vreau sa spun ca se cunosc efectele fumatului, acum alerg repede, dar daca nu fumam acum alergam Super repede, vocea m-i s-a ingroshat si cred ca am si niste probleme cu respiratia, dar nu stiu sigur, nu cred. in fine, daca fumati, Lasati-va

e un sfat de la un copil, unul care stie ce vb.

no really, Lasati-va

si faze ca "ma ajuta cand sunt stresat", "ma ajuta sa ma calmez cand sunt nervos" sunt total false, totul se petrece in mintea voastra ! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×