Sari la conținut
Forum Roportal
Venus

telecomanda tv tunner

Postări Recomandate

Si e foarte bine ca ma corectezi. Cand sunt cascat in mod repetat chiar ma ajuta.

 

Faptul ca ti se pare normal sa o faci cu aroganta ma face insa sa cred ca ai o problema. Din pacate sunt mult mai putin consistent in modul in care scriu romaneste decat eram mai demult. Apropo de consistent, m-ai corectat in trecut in legatura cu sensul cuvantului. Si ai facut-o gresit, remember? Sensul in care il foloseam era unul corect. Te-am mai corectat si cu engleza. Ce treaba are asta, Harald, cu aroganta? :D Iti calibrezi mandria pe roportal, aici iti definesti "greutatea"? Doamne, mai. :P

 

Daca ti se pare normal sa ai o "mandrie dispretuitoare" cand cineva greseste cu ceva, Harald, e pacat de intelectul tau. Si de varsta pe care presupun ca o ai. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo de consistent, m-ai corectat in trecut in legatura cu sensul cuvantului. Si ai facut-o gresit, remember? Sensul in care il foloseam era unul corect. Te-am mai corectat si cu engleza.

Dacă ai să cauţi topicul respectiv, ai să vezi că ai

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Interactionezi personal" in mod automat cand raspunzi punctual unei persoane, dragul meu. :flowers: Si cand o faci cu aroganta, o faci pur personal. Daca nu ar fi asa, ai putea fi arogant singur, in padure. :crazy:

 

Ma opresc aici - e evident ca discutia asta te tulbura, si nu vreau sa-ti bati nevasta de Craciun. :P

 

Over and out. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cand o faci cu aroganta, o faci pur personal.

Aşa e. :D Dar aroganţa mea e un mod de a te desconsidera pe tine, nu de a mă supraevalua pe mine,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles nici 0% din explicatiile voastre :o:

 

N-am incotro, imi iau un alt tv tunner........pentru o telecomanda, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar nu vrei sa o incerci pe cea pe care o donez eu?

 

Nu ca te-as refuza, dar daca este de alt tip, 99,99999% nu se potriveste (am mai incercat cu telecomenzi de tv tunner de alt tip) si cred ca ar fi mai mare cheltuiala cu taxele postale...Thanks!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ca te-as refuza, dar daca este de alt tip, 99,99999% nu se potriveste (am mai incercat cu telecomenzi de tv tunner de alt tip) si cred ca ar fi mai mare cheltuiala cu taxele postale...Thanks!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nevoie sa-mi dea adresa, poate ruga o cunostinta care are drum la Bucuresti sa-i faca un serviciu.

Telecomanda e de la un tuner KWorld cu chipset Conexant 878.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×