Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

E mai mult dorinta lor de a avea un astfel de departament.

Acum ar fi folositor sa afle evolutia preturilor.

Si daca ar fi avut , macar preventia acestei crize s-ar fi facut. Deci nu au.

Gresit. SRI-ul se ocupa doar de culegerea de informatii in cea mai mare parte a timpului. Daca ei au dovezi ca, de exemplu, compania X e in cursul unei privatizari frauduloase, dau dovezile factorilor de decizie, care se fac ca ploua, si cu asta basta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gresit. SRI-ul se ocupa doar de culegerea de informatii in cea mai mare parte a timpului. Daca ei au dovezi ca, de exemplu, compania X e in cursul unei privatizari frauduloase, dau dovezile factorilor de decizie, care se fac ca ploua, si cu asta basta.

 

 

daca tu zici ...stiu ca la un moment dat SRI angaja parapsihologi....daca imi zici tu mie ce sunt astia? a fost chiar anunt in presa....oare o fi fost o gluma proasta sau doar asa de vrajeala? :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca tu zici ...stiu ca la un moment dat SRI angaja parapsihologi....daca imi zici tu mie ce sunt astia? a fost chiar anunt in presa....oare o fi fost o gluma proasta sau doar asa de vrajeala? :rock:

 

sau poate stii tu gresit ...

 

arata-mi si mie anuntul din presa impreuna cu comunicatul de la SRI pe baza caruia a fost publicat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca cineva de pe-aici reuseste sa ma convinga ca-i paranormal, am sa recunosc ca exista asa ceva

Para-normal . Adica paralel cu normalul... cu normalul cunoscut that is ! Paranormal nu inseamna sf - ci doar necunoscut si deci neutilizat , ignorat , plafonat... pentru cei normali :( .

 

:D Poate esti si tu un mic pui de paranormal , ia incearca :

 

Explicatia o gasesti in anatomia energetica orientala , reaspectiv la chakrele din mijlocul palmelor . Cu dreapta dai si cu stanga primesti (parca era si o vorba din popor cu asta :think: )... energie subtila , chi . Pui rotita de hartie psi intre maini si se invarte din cauza energiei care circula intre maini . Precizez ca poti schimba sensul de rotatie prin simpla intentie / gand dupa ceva antrenament , joaca adica :lol2: , cu dispozitivul pa ra normal . Succes .

 

 

Ca sa devii paranormal :rock: activ , iti conservi chi-ul si iti activezi si folosesti constient cele 7 chakrele principale... ale corpului tau energetic . :nhl: http://www.google.ro/images?um=1&hl=ro...=&q=chakras

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Para-normal . Adica paralel cu normalul... cu normalul cunoscut that is ! Paranormal nu inseamna sf - ci doar necunoscut si deci neutilizat , ignorat , plafonat... pentru cei normali :- .

 

:cry: Poate esti si tu un mic pui de paranormal , ia incearca :

 

Explicatia o gasesti in anatomia energetica orientala , reaspectiv la chakrele din mijlocul palmelor . Cu dreapta dai si cu stanga primesti (parca era si o vorba din popor cu asta :cry: )... energie subtila , chi . Pui rotita de hartie psi intre maini si se invarte din cauza energiei care circula intre maini . Precizez ca poti schimba sensul de rotatie prin simpla intentie / gand dupa ceva antrenament , joaca adica :cry: , cu dispozitivul pa ra normal . Succes .

 

 

Ca sa devii paranormal :huglove: activ , iti conservi chi-ul si iti activezi si folosesti constient cele 7 chakrele principale... ale corpului tau energetic . ;) http://www.google.ro/images?um=1&hl=ro...=&q=chakras

 

pe mine nu ma intereseaza sa mi se spuna ca sunt plafonat. eu stiu ca ma incadrez in limitele normalului. eu vreau sa intalnesc pe cineva care sa ma faca sa vad ca el sau ea are puteri pe care eu le consider para-normale.

 

ce face ala din filmulet cu morisca de hartie e pacaleala. in imagini nu-i vezi fata si nu vezi cum sufla de sus in morisca. daca avea morisca aia de hartie sub un clopot de sticla nu se mai misca. paranormal pe naiba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry: Poate esti si tu un mic pui de paranormal , ia incearca :

 

Haha, lol. Hai ca m-ai facut sa rad! Asta-i paranormal maica? :huglove:

 

ce face ala din filmulet cu morisca de hartie e pacaleala. in imagini nu-i vezi fata si nu vezi cum sufla de sus in morisca. daca avea morisca aia de hartie sub un clopot de sticla nu se mai misca. paranormal pe naiba!

Exact.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe mine nu ma intereseaza sa mi se spuna ca sunt plafonat. eu stiu ca ma incadrez in limitele normalului. eu vreau sa intalnesc pe cineva care sa ma faca sa vad ca el sau ea are puteri pe care eu le consider para-normale.

 

ce face ala din filmulet cu morisca de hartie e pacaleala. in imagini nu-i vezi fata si nu vezi cum sufla de sus in morisca. daca avea morisca aia de hartie sub un clopot de sticla nu se mai misca. paranormal pe naiba!

Hahaha lol , classic .

 

Pai ti-am dat pe tava sa incerci si tu sa vezi ca functioneaza . Pfff , chiar classic :huglove: ! Asteapta ca o sa vina la tine Superman sa te ia cu el in levitatie pe Kripton .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hahaha lol , classic .

 

Pai ti-am dat pe tava sa incerci si tu sa vezi ca functioneaza . Pfff , chiar classic :cry: ! Asteapta ca o sa vina la tine Superman sa te ia cu el in levitatie pe Kripton .

 

deci voi va ocupati cu smecherii de-astea marunte? scamatorii de balci? :huglove:

 

asa banuiam si eu :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haha, lol. Hai ca m-ai facut sa rad! Asta-i paranormal maica? :-

 

 

Exact.

Exact si tu :cry: . O sa va ia pe manuta de amandoi si o sa va zboare peste Niu Iorc si toate alea din filme ca sa vezi si tu paranormal . Ca deh e greu de facut singur o rotita de hartie pusa in varful unui ac si de probat pe propria raspundere .

http://www.youtube.com/watch?v=V0m0goUVcrI...feature=related

 

 

:huglove:

 

deci voi va ocupati cu smecherii de-astea marunte? scamatorii de balci? :cry:

 

asa banuiam si eu ;)

Care voi , cine-i paranormal deaici ? Paranormalii stau pe forum ? :cry:

Era doar pentru astia lenesi... o idee si un experiment sa mai scoata si ei capul din cutie . Da mi se pare ca e chiar imposibil ! Pe bune .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era doar pentru astia lenesi... o idee si un experiment sa mai scoata si ei capul din cutie . Da mi se pare ca e chiar imposibil ! Pe bune .

Cu "dovezi" din astea, nu o sa scoata nimeni capul din cutie, fii sigur. Poate doar prostutii care inghit toate gogoselele :huglove:

 

Ahoi, cumde nu l-ai gasit si pe sfantu' (lu' peste) asta? :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=m3E1VPuLACo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×